2733
2739
عنوان

با مامان و بابام قهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 33 پست

ببین اسی بچه سر راهی هستی شک نکن😂

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چي بگم والا .

هیچی فقط بهشون بگو پدر و مادر واقعی من کی هستن؟

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
يعني مامانم حق داشته . ولي اخه خودشون عجله كردن كه ما زودتر عروسي بگيريم . من از اين ناراحتم حتي ي گ ...

من جیزا دیگه رو کار ندارم ولی اگه برات طلا فروخته باید همون پس بدی...اونم سرمایشو داده....چون من همچین معامله ایی کردم طلا هارو باهم دیگه با پدرو مادرم بردیم فروختیم اون موقع گرمی ۶۰۰ بود ...همه رو هم نوشتن گفتن پس میدن... تو این ۶ ماه تا الان سی گرم طلا داده و ۵ تا رب...باقیشم ک گفتم مونده ۵تا رب و ۵ تا نیم  ....خودم عجله نداشتم ولی خودش داره سریع جور میکنه میده...سرمایه منه بخشش چیه ..اون لحظه کمکی فوری میخواست گفتم اینجوری میتونم قبول کرد

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2731
من جیزا دیگه رو کار ندارم ولی اگه برات طلا فروخته باید همون پس بدی...اونم سرمایشو داده....چون من همچ ...

اره طلاهاشو داد . منم همون گرم براش خريدم   ولي اخه خيلي ضرر كردم   

2740
پدر و مادراي الان اكثرا منفعت طلب شدن انگار ن انگار بچشوني. چ فرقي ميكنه كي باشه

🤒😂

دیگه اینم ی نوع معاملس و مشکلی هم نداره میشد قبول نکنی..منم ناراحتم فشار بهشون نیاد ولی فقط  تو زمان مشکل ندارم..بهش گفتم  ده سال دیگم پس داد واسم مهم نیست ... وگرنه بخششی ندارم....قشنگ نوشته داریم اعضا خانواده هم در جریان هستن

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

بالخره خونه توام رشد کرده

[QUOTE=149826185]دیگه اینم ی نوع معاملس و مشکلی هم نداره میشد قبول نکنی..منم ناراحتم فشار بهشون نیاد ولی فقط  تو ...[/Qدرسته حق با شماست . ولي باز شما موقعيت پدرتون خوبه ميتونه پس بده يا لا اقل زمين بده بهتون . ولي ما ماه اول زندگيمون هيچي نداشتيم خيلي بهمون فشار اومد اون هر روز پيگير بود كي پولشو پس ميديم . در صورتي كه ازدواجم ب انتخاب خودشون بود و خودشون شرايط همسرمو ميدونستن 

پدر و مادراي الان اكثرا منفعت طلب شدن انگار ن انگار بچشوني. چ فرقي ميكنه كي باشه

پس الان منم منفعت طلبم و انگار نه انگار پدر مادرمن!!!!این حرفا چیه میزنید  از قدیم گفتن حساب حسابه...ی دوره ایی پول خواست گفتم طلا دارم قرض میدم

[QUOTE=149826185]دیگه اینم ی نوع معاملس و مشکلی هم نداره میشد قبول نکنی..منم ناراحتم فشار بهشون نیاد ...

کلا قبل اینکه اونا بگن باید ب فکر پس دادن میبودی چون طلا هر روز داره میره بالا الانم ک دیگه پس دادی نازاحتی نداره باید طلاشو پس میدادی نه پول.....