2733
2734
عنوان

با مامان و بابام قهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 33 پست
من خونه نخريدم كه اجاره كرديم پول پيش داديم

دیگه خودتم میدونستی داری از صفر شروع میکنی ...قطعااا چاقو زیر گلوت نبوده ک ب همین بله بگو .....الانم دیگه قبول کردی هرچی بوده چه شوهرت چه معامله با خانوادت.ناراحتت اگه سر پس دادن طلاس کلا بی جاس موفق باشید

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
کلا قبل اینکه اونا بگن باید ب فکر پس دادن میبودی چون طلا هر روز داره میره بالا الانم ک دیگه پس دادی ...

الان كه شما گفتين منم متقاعد شدم بابت پس دادن طلا كه حقشون بوده ولي رفتاراي ديگشونم اذيتم ميكنه بابت اين ده روزه باهاشون قهرم . ولي از ي طرفم عذاب وجدان دارم چوم بابا و مامانمو خيلي دوس دارم و اونام همينطور فقط سر اين مسايل ازشون دلخورم انگار ن انگار شوهرم ادمه خيلي تحقيرش ميكنن . اونا از اولم ميدونستن هيچي نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان كه شما گفتين منم متقاعد شدم بابت پس دادن طلا كه حقشون بوده ولي رفتاراي ديگشونم اذيتم ميكنه بابت ...

با تحقیر اینا مخالفم ولی قطعا اخر بله گفتن با خودت بوده پس پاش وایستا واس حرفای بیهوده تذکر بده....من پدرم وقتی شوهرم اومد جلو موافق بود خودم مردد بودم تا اینکه چند جلسه گذشت و  ی جلسه پدرم  باهاش حرف زد و بعد گفت این بدرد نمیخوره ...ولی خودم مثبت شده بودم....حتی پدرم گفت پس انتخاب خودته حواست باشه من گفتم بدرد نمیخوره.....بعدهاااا پدرم گفت من محض سیاست مخالفت کردم ک اگه توام درصدی شک داری برگردی  ولی دیدم نه تو انتخابتو کردی و درستم بوده انتخابت...شمام بهتر هم ب خانوادت تذکر بدی ک حرفا بیهوده نباشه هم ب شوهرت توقعات بی جا نداشته باشه...ی سری چیزام باید سر موقعش تهیه بشه مثلا جهاز ک میگی نگرفتن باید میخواستی ازشون....ولی کلا مشخص توقع داری همه جوره ساپورت کنن ک واقعا وطیفشون نیست جهاز بده پول پیش خونه بده عروسی رو هزینه کنه دیگه این انتخابت تبعاتی داره پس تحمل کن

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2731