2737
2734
عنوان

نمیتونم بگم مامان😔خدایابه مرگ خودم راضیم

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عززززززیز دلم 🙁 مسخره چرا ! دیگه اینم دغدغه شماس  هر کی به طریقی یه مشکل داره! باید دل و بزنی به دریا،مثلا هر وقت بهت گف مامان اینو بده یا اینکارو بکن بگو چشم مامان! اینجوری غیر مستقیم صداش زدی

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2731

واه یبار برا همیشه خودتو خلاص کن یه مامان گفتن خیلی سخته؟ 

چجوری الان داری میگی؟ 

اونموقع هم یهو و یدفعه ای‌بهش بگو مامان 

چرا نمیتونی بگی از اول ازش بدی دیدی؟ چیزی بهت گفته که ازش ناراحت باشی که نتونی بهش به دید مادر نگاه کنی و بخاطر این نمیتونی بگی؟ حتما باید یچیزی شده باشه دیگه! وگرنه که بی دلیل نمیشه 

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔

خب بگو مادر جون یا مادر  چون مامان گفتن قبول دارم سخته عروس های ما میگن مادر یکیشون هم به اسم مادرم رو صدا میزنه ولی من خودم به مادر شوهر میگم مامان چون دیدم شوهرم اول به مادرم گفت مامان منم یاد گرفتم 

😍😍😍
2740
چه مسخره به مرگ خودت راضی چون نمی تونی بگی مامان😒خب به جهنم عزیزم که نمی تونی بگی مامان، خیلی مهمه ...

چون ۱۸سالشه....

منم ۱۶سالگیم واسه یه چیزایی طلب مرگ میکردم که خندم میگیره خودم...باز میگم دختر زود شوهر ندین یه عده میریزن سرمون

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

تو خلوتت تداعیش کن تمرین کن و بگو ...ضمنا مامان گفتنش داله بر مادر شدنش نیست ...اصلا فکر کن دکتره توه از اونا که بشون میگن ماما.... توام بگو ماما

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
چون ۱۸سالشه.... منم ۱۶سالگیم واسه یه چیزایی طلب مرگ میکردم که خندم میگیره خودم...باز میگم دختر زود ...

آره دقیقا ...منم ۱۸ سالگی ازدواج کردم الان که فک می کنم به دغدغه‌های ۱۰ سال پیشم خودم از خجالت آب میشم😂😐

2706