2737
2739
عنوان

موفق ترین دختری که دیدین کی بوده؟ و چرا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 39 پست

دختر همسایمون

ازدواج کرد ک موفق نبود با ی بچه طلاق گرفت

خودش ی خونه اجاره کرد با بچش قدیما اصلا کارنمیکردو و مدرکش دیپلم داشت رف سرکار سرزبون داشت قشنگ و با ابهت حرف میزد زرنگ بود باهوش بود سریع ی جیزی رو براش توضیح میدادن یاد میگرفت کامپیوتر اصلااا بلدنبود سر یه هفته همشو یاد گرف و خدا باهاش یار بود هرجا میرفت برا استخدام میخاستنش حساب کتابش دقیق دقیق بود

همیشه هم کار پشت میزی براش میزاشتن

پولاشو انقدر جمع کرد ک تونست ی خونه تو پایین شهر مون بخره ک البته داد اجاره خودشم اجاره نشینه 

تو شرکتی ک کار میکرد اون شرکت جمع شد و این دوماه بیکار تو این دوماه رف کیش و قشم جنس میاورد و میفروخت چقد سود کردفقط😨 الانم مدیر یک بخش از ایران خودرو ئع  اون خونشو فروخت ی پولیهم گزاشت ی خونه تو بالاشهر گرفت ماشینم داره بچشم پیششه خواستگار اووووو زیاد داره بقول مامانش رئیس سابقش خودشو میزد ک این زنش شه

ولی ازدواج نمیکنه میگه خودم ی پا مردم شو میخام چیکار😉😉😉دوسش دارم❤❤انشالله همیشه موفق باشه

خودم🍃شاید بگید که خودشیفته یا هر چیز دیگه ولی واقعا قوی هستم خیلیا خواستن منو زمین بزنن نتونم پیشرفت کنم اما من هنوز سرپام💕

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یادم نیس از همع موفق تر کی بوده 

ولی دخترعمه ام رتبه برتر و فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف هست که الان با همسرش استرالیاس و اونجا کار و زندگی میکنن و از وضع ظاهری زندگیش مشخصه خیلی موفقه...هم توی کار هم همسری هم مادری‌کردن 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
اناشید حسینی؟؟

نه مينا فرجي

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

نا موفق ترینم منم😫

ارشد بیکار با کلی استعداد که از هیچ کدوم استفاده نکردم در آستانه ۴۰ ☹

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738

دختر عمم 

پرستاره

ازدواج خوبی داشت ،همسرش همکارشه مرد خوبیه و خانواده همسرش هم خانواده خوبین

خودشم دختر سنگین و خوشنامی بود 

دیگه دختر خالم چون پزشکه باعث سربلندی خانوادش شده و درآمدی خیلی خوبیم داره

شاید چندانم اوکازیون نباشن ولی هرچی فک میکنم نداریم موفق تر از اینا یا من نمیشناسم

یه دختر که با وجود فقر خانواده و بدون کلاس های کنکور در مناطق پایین شهرش ، تونست رتبه ی سع رقمی بیاره و الان داره پزشکی میخونه ...

پدر کارگر .مادر خانه دار .. 

بنظرم خودمم چون تو فامیل ها هم زیاد بهم گفتن خودمم احساسم این

اول اینکه هیچوقت کاری نکردم خانواده مو سرافکنده کنم همیشه باعث افتخارشون شدم

دوم اینکه درسمو تموم کردم خودم خونه و ماشین و شغل دارم

ازدواج موفقی داشتم 

و وابسته کسی نیستم میتونم زندگیمو بچرخونم 

از همه مهمتر خودمو بیشتر از همه کس و همه چیز تو دنیا دوست دارم و ارزش قائلم

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
2706