2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حداقل تو دوران دبیرستان و راهنمایی خوب نیست چون  بهت گیر میده😒

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
دلت نخاد همچینم چیزه تحفه ای نیس

والا واسه همه اینطوری نیست داداشای من همشون تحفه ان😍

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

منم دوست داشتم داشته باشه یه بردار اما وقتی دیدم عمو هام با بابام چی کار کردن و دایم ارث مادرمو خورد دیگه دهنمو بستم به یه خواهر راضی شدم

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

ارع خیلی خوبه من دوتا داداش بزرگ تر دارم خودم آخریم برعکس همه که از داداشاشون میترسن و بد هستن با هم ما برا هم می‌میریم و خیلی پایه هستن

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷