2733
2739

منو بعد دوسال زندگی زیر سقف دو هفته پیش برا اولین بار زد.خیلی تا چند روز معذرت خداهی کرد گفت نه تو شخصیت منه نه تو زیاده روی کردم.خیلی معذرت خواست.یه جعبه شیرینی هم برام گرفت

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

نه نمیکگه و نگفت  تابحال نزده ها یبار یورش اورد یبارم میخواست بزنه مامانم جلوشو گرف

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ما ک نمی‌دونم اخلاق شوهرتو .چند وقته ازدواج کردی من ازدواج اولم بعد ۶ماه شروع کرد ب زدن همه گفتن برید خونه خودتون خوب میشه رفتیم بازم نشد بدتر شد خودت طرفتو خوب بشناس از کسی ک پیشته بپرس 

انشالله دیگه پیش نیاد 

انشاءالله😔

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
بله ...بشدددت..جدی میزنما به شوخی میگیره..

اگه بگم منم میزنم تعجب میکنید  

🇮🇷 سلام .من میخام برا حاجتتون صلوات بفرستم اگه دوست داشتی بهم بگو ...شما هم اگه دوست داشتی برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
شما شوهرتون میزنید😱😰

من اصلا شوهرم تا الان حتی بهم حرف نزده چه برسه به این که بزنه بخدا بار ها شده تقصیر من بوده من هرچی خواستم فوش دادم بهش ولی اون یه کلمه هم حرف نزده یه بارم از دست باباش عصبانی بودم زدمش 😅

❤❤