2733
2734
عنوان

خانمایی که شوهراشون دست بزن دارند نظر بدند

| مشاهده متن کامل بحث + 2110 بازدید | 117 پست

اوایل ازدواجمون بود بحثمون خیلی بالا رفت و خیلی عصبیش کردم مقصرهم خودم بودم شب داشتم آروم آروم گریه میکردم که شوهرم گفت بسه دیگه میخوام بخوابم منم ساکت نشدم بعد بلند شد دهنمو محکم بست منم بلند جیغ زدم که میخوای خفم کنی و خیلی بدتر شدم و گریه ام جوری شد خونواده شوهرم همه ریختن تواتاق😕😕😕 با اونا زندگی میکردیم بعد اون خوابیدم منم نفرینش کردم گفتم خدا کنه این دستش بشکنه نصف شب پاشد عذرخواهی کرد و بوسم کرد گفت دیگه دست روت بلند نمیکنم من فقط دهنتو بستم بعد گفت خواب دیدم دستم قطع شد دیگه اینکارو نمیکنم الان از اون قضیه سه سال بیشتر میگذره دیگه نزد منو

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایییییییی چطوری واکنششون چیه  کلاس جلسه ای چندمیزارید

بستگی داره

🇮🇷 سلام .من میخام برا حاجتتون صلوات بفرستم اگه دوست داشتی بهم بگو ...شما هم اگه دوست داشتی برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
وایییییییی چطوری واکنششون چیه  کلاس جلسه ای چندمیزارید

باور کن ازم می‌ترسه چون من خیلی کم عصبانی میشم ولی اگرم بشم هاپو میشم

🇮🇷 سلام .من میخام برا حاجتتون صلوات بفرستم اگه دوست داشتی بهم بگو ...شما هم اگه دوست داشتی برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2731
نه چون خیلی،باحاله.کارخوبی میکنی

منم ی بار شوهرمو انقد زدم مث بز نگا میکرد الان فگ میکنم میبینم چقد کولی بازی دراوردم اون موقع😂

شما چطوری زورتون به شوهرتون میرسه خیلی هیکلی هستید 

یا هیکل خودتون وهمسرتون حدودا برابره

2738
منم ی بار شوهرمو انقد زدم مث بز نگا میکرد الان فگ میکنم میبینم چقد کولی بازی دراوردم اون موقع😂

عیب نداره حساب کار اومده دستش  

یه باراومدبزنه تا دستشو.برد بالا مشت زدم زیر ساختش..(اون زیر میرا..یک.وحشی گفتو رفت به خودش بپیچه...یکبارم هولش دادم در کمد دیواری،شکست رووش،افتاد..میگه تو.کماندویی..

الهی و ربی من لی غیرک
شما چطوری زورتون به شوهرتون میرسه خیلی هیکلی هستید  یا هیکل خودتون وهمسرتون حدودا برابره

ن شوهرم هشتاد کیلو من همش پنجاه😟اخه سر اون قضیه مقصر بود بخاطر اون هیچ حرفی نزد منم  ی دلللل سیر زدمش موهاش میکشیدم سیلی میزدم😂😂😂😂

من اصلا شوهرم تا الان حتی بهم حرف نزده چه برسه به این که بزنه بخدا بار ها شده تقصیر من بوده من هرچی ...

به تیتر تاپیک تو جه کن گلم

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!