2733
2734
عنوان

خانمایی که شوهراشون دست بزن دارند نظر بدند

| مشاهده متن کامل بحث + 2110 بازدید | 117 پست
ما ک نمی‌دونم اخلاق شوهرتو .چند وقته ازدواج کردی من ازدواج اولم بعد ۶ماه شروع کرد ب زدن همه گفتن بری ...

خوبه بعد شیش ماه

من که از هفته اول عقد😂😂😂

تازه میزد طلبکارم بود 

فقط تو یسال عقد ۲۰ بار ازش کتک خوردم

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چطوری زورتون به شوهرتون میرسه خیلی هیکلی هستید  یا هیکل خودتون وهمسرتون حدودا برابره

نه ببین بستگی به اخلاق شوهرتم داره بعضی مردا واقعا اعصاب ندارن یا زود از کوره در میرن  اگه شوهرت صبور باشه میشه 

🇮🇷 سلام .من میخام برا حاجتتون صلوات بفرستم اگه دوست داشتی بهم بگو ...شما هم اگه دوست داشتی برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2728
هیکلتون نسبت به همسرتون چطوریه

اون ۶۹کیلو من۶۵کیلو

🇮🇷 سلام .من میخام برا حاجتتون صلوات بفرستم اگه دوست داشتی بهم بگو ...شما هم اگه دوست داشتی برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
هیکلتون نسبت به همسرتون چطوریه

حالا واقعا میزنتت

2738
عزیزم من در جواب خانمی گفتم که گفت من شوهرمو میزنم و...باشما نبودم گلم 

کلا تاپیک درباره کتک زدن شوهر نبود 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
خوشبحالت    

بنظر من مرد اگه از سنگم باشه زنش میتونه آبش کنه بعضی از مشکلات بخاطر اینکه خانما اول آشناییشون نمیدونن که باید چجور رفتار کنن با شوهرشون و زیادی بهشون رو میدن 

❤❤
اره راست میگید ادم فک میکنه چقدر بدبخته😢

اگه ناراحتت کردم ببخشید ولی شوهر من با کاراش اتیشم میزنه

باور کن ازم می‌ترسه چون من خیلی کم عصبانی میشم ولی اگرم بشم هاپو میشم

واقعا منم همین جوری هستم خیلی میترسه چند شب پیش خونه بابام بودیم ماشین داداشم خراب شده بود عصبانی شدم به داداشم فش دادم چون از بابام ۲۰ ملیون گرفته بود برای ماشینش انقدر عصبانی شدم که نگو شوهرم گفت باشه تو ناراحت نباش گفتم تو ساکت باش توحق حرف زدن نداری ساکت شد دیگه حرف نزد خواهرمم بود صبحش خواهرم بهم زنگ زد می خندید گفت شوهرت خیلی ازت میترسه واقعا خوشم اومد اگه کس دیگه ای بود یه چیزی بهت میگفت بابا ومادرمم بودن اونام ساکت شدن گفت واقعا ترسناکی

اوایل ازدواجمون بود بحثمون خیلی بالا رفت و خیلی عصبیش کردم مقصرهم خودم بودم شب داشتم آروم آروم گریه ...

از این ب بعد منم میگم الهی دستش بشکنه

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢