2733
2734
نه دیگه ناامیدم. من همچین شانسی ندارم . یا هیچ وقت ازدواج نمیکنم یا هم بدبخت میشم

خدانکنههه. انشالله خوشبخت شی گلم... توکلت بخداباشه

سرنوشت انسان‌ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس.

ازدواج خوب خیلی خوبه

منکه راضی ام و‌انشالله خدا به حق این شب عزیز ی همسر خوب و فرزندان خوبتر نصیبت کنه الهی آمین

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واي حالا من 22سالمه به فكر اينم چي بپوشم كجاها برم دوستام بچه داري ميكنن😂🤦‍♀️

22 سالگی زوده

25.26 خوبه

پسر هم 27.28

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
2731
سنی ندارین..همسن من هستین....وقت هست امید به خداداشته باشید...

دوست دختر نداشتید تا حالا ؟

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
نه دیگه ناامیدم. من همچین شانسی ندارم . یا هیچ وقت ازدواج نمیکنم یا هم بدبخت میشم

منم قبل ازدواج خیلی ناامید بودم چون مادر پدرم خوشبخت نبودن خاهر و برادر بزرگم طلاق گرفته بودن و خوشبخت نبودن ولی من با عقل و فکر انتخاب کردم و مثل اونا نشد

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 

ان شالله بخت خوب نصیب کسی بشه ک v p n خوب قوی برا موبوگرام اصلی من معرفی کنه🤗

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
بدم میاد این متاهل هایی که از زندگیشون ناراحتن میام میگن ازدواج نکنین😑😩 یادتون از زمان مجردی خودتو ...

آره حکایت دستشوییه هست دیگ نشنیدی 

میگن اونایی ک تو هستن از بو گندش کلافن میخوان هرچی زودتر بیان. بیرون و اونایی ک پشت در هستن هی این پا اون پا میکنن که برن تو... 

این ذات آدمی هستش عزیزم 

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
2706