2737
2739
هردوتون سالم و تندرست باشید 😊

و همچنین شما

عزیزی 

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی نداشته باشی بخری نداشته باشی بخوری میتونی خوشبخت باشی؟ وقتی تو اوج جوانی کمترین لذت ها ازت دریغ ...

چرا نداشته باشی چون که هم سطحته یا ارث پدری بهش نرسیده؟؟؟ 

میره کار میکنه کار کنین دوتایی قرار نیست تو حسرت بمونین ک خودتون باید خوشبختی رو برای خودتون بسازین نمیشه ک منتظر باشین یکی با اسب سفید و با ارث پدری بیاد جلو ک

اونا هم میرم دنبال دخترایی ک بهشون چیزی برسه از پدرشون و قطعا بقول خودتون سمت شما نمیان ولی میشه خودتون زندگی خودتون رو داشته باشین عزیزم

زندگی با عشق خیلی بهتره تا زندگی بدون عشق

این شرایط فقط برای شما و من نیست برای همون آدم پولدارشم هست عزیزم ❤️

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
2731
عه خدانكنه🧐

تازه چون حالا دارم هم کار میکنم و هم پشت کنکورم 2 سال و هم دیگه باید بروم دانشگاه عمومی ها را پاس کنم و سربازی هم هست

بهترین حالتش میشه 30

خونه و ماشین باید بگیرم .

فکر نکنم اون زمان حوصله ای مونده باشه برا ازدواج

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
تازه چون حالا دارم هم کار میکنم و هم پشت کنکورم 2 سال و هم دیگه باید بروم دانشگاه عمومی ها را پاس کن ...

برادر شوهرای من دوقولو هستن 35سالشونه میگن دیگ حس و حالش نیست  

واقعا یعنی چی این حرف 😑😑😑😑

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
برادر شوهرای من دوقولو هستن 35سالشونه میگن دیگ حس و حالش نیست      واقعا یعنی چی این ...

دو حالت داره

یا این حرف را پسری میزنه که پول داره و دنبال تفریح و دوست دختره و یا برعکس و تا اون سن تلاش کرده روی پای خودش وایسه 

چون حالا و توی سن کم( نه سن خیلی کم اما پسر بالا23 باید طوری باشه بتونه زن بگیره اما مگه توی این مملکت میشه ؟)  نیاز داریم یکی کنارمون باشه فوقش این حس تا 28 سالگی باشه ( یکی که مثلا چندین سال با یکی هست و بعد بالا 30 ازدواج میکنه فرق میکنه ) بعد دیگه کم میشه

اون زمان دیگه جوانی تو تنها بودی و چه نیازی هست زن بگیری

این همه تنها بودی دیگه نیاز نیست

بعد ی موضوع دیگه اینکه خ.ا روح و روان را سرد میکنه و دیگه تمایلی به ازدواج نداره ( با عرض معذرت )

ی واقعیته مخصوصا برای ایرانی ها . 

البته دخترها هم حق دارند تا حدی

پسر باید خونه داشته باشه لااقل اجاره بتونه بده و ی ماشین باشه تایرهاش بچرخه و زنش را ببره بیرون

گرونی خیلی بیداد میکنه 

قبلا اگه یکی سخت کار میکرد نتیجه شو میگرفت اما حالا کارهایی که جواب بده کمه 

2738
چشم بهم بزني ميگذره بابا

بله

اما سخته   

اما خب خیلی خوشحالم کار میکنم و میدونم چطوری پول در بیارم

تا قبل عید فقط به این فکر میکردم فیزیوتراپ بشم اما داشتم دیونه میشدم چون اگه فیزیوتراپی هم قبول بشم تازه 27 سالگی میرم سر کار 

باید از همین حالا پول در بیارم و درس بخونم .

من روی حرف خودم هستم و میگم فقطططط متاهلی 😊😁

خب شاید تو متاهلی روز های خوشتون بیشتر بوده تا مجردی 

ولی به هرحال من معتقدم که هر دو زمان خوشی های خودش رو داره 😍

دو حالت داره یا این حرف را پسری میزنه که پول داره و دنبال تفریح و دوست دختره و یا برعکس و تا اون سن ...

بله کاملا درسته حرف های شما... 

با این گرونی ها فقط خدا میتونه بداد مجردها برسه و همینطور متاهل ها 

حالا متاهل ها نصف راه رو رو رفتن اما واسه مجردها واقعا سخت شد شرایط ازدواج متاسفانه...