2733
2734
همسر خوبش خوبه 

آره عزيزم همسر خوبش خيلي خوبه هركي ميبيني ناله ميكنه تو مجردي هم خوشحال نبوده 

ولي بايد صبر كني قسمتت بشه الان خوشحال باش و بهش فكر نكن 

كوري يعقوب يا رسوايي بانوي مصر ؟؟؟؟ اولي عشق است اما دومي تاوان عشق

عزیزم از ته دل سوره یس بخون ان شاءالله به زودی ازدواج خوبی در پیش داشته باشی مخصوصا معنی این سوره بسیار آرامش بخش وزیبا هست

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیر نشده بابا من 24 سالگی ازدواج کردم حالا فکر میکردم زوده 😁 ولی چرا ناراحتی هیچ وقت به هیچ قیمتی فقط بخاطر فرار از تنهایی ازدواج نکن چون پشیمان میشی عاقلانه تصمیم نمیگیری احساسی تصمیم میگیری انشالله خاستگار و مورد ی که فکر میکنی از دستش میدی باهاش ازدواج کن یه روز زندگی با عشقت بهتر از 50 سال زندگی با یه نفر که بدت میاد یا حسی نداری بهش هس

2731
2740
اون دیگه منقرض شده😁

هست اما پول نداره    

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم

بدم میاد این متاهل هایی که از زندگیشون ناراحتن میام میگن ازدواج نکنین😑😩 یادتون از زمان مجردی خودتون بیاد. کلی دعا کردین. والا. مجردا هم تا تجربه نکنن اروم نمیشن. یه دردی عذابشون میده😏 درک کنید لطفا😥

ضمن اینکه همه قرار نیس بدبخت شن

ایام غم نخواهد ماند... 99/09/09 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. شکر