2733
2734
عنوان

شوهرم ازم سرتره ؟(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 22206 بازدید | 526 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بذار استارتر ندیدم 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2728
سلام عشقم

سلااام زندگی خوبی عشقم؟؟

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸

بنظر من شوهرت هم هیکلش هم قیافه اش خیلی خوبه ،،

از شما سرتره بنطرم

ولی شما هم خوبی،،صورت  و پوست خیلی قشنگی داری،، اگه یه کم به خودت برسیی،،،،،اون چه موهاایی آخه که تو داری ؟؟پایینش همه سوخته ،،،،رنگ موهات قشنگ نیست ،به هم ریخته اس

یه کم موهات رو کوتاه کن تا سوختگی هاش بره

یه رنگ درست حسابی بزار ،،،موهات رو سشورا بکش همبشه ،،ارایش شیک کن

2740

با این عکس ب نتیجه قطعی رسیدم خودت خوشگلتری

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

نمیدونم چرا از سیکس پک بدم میاد خودت سری

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

تو بیشتر ب دل میشینی

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

شوهرت ازت سر نیس عزیزم.خودتم قشنگی

نه آرامشت را ،به چشمى وابسته کن ...نه دستت را به دستى دلخوش !چشم ها بسته مى شوند ،و دست ها مُشت مى شوند ...!و تو می‌مانى و یک دنیا تنهایى ..
2706