2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خوب

خوشبخت باشید

ولی نه خیلی از بچگی بهش مسئولیت بدید و نه خیلی لوسش کنید

از پدرش هم جلوش هیچ وقت بد نگید

بهش هم توضیح بدید که وقتی میره مدرسه شرایطش با اکثر دوستاش متفاوته

اینا چند تا راهکار بود که به نظرم مفید هست 

همیشه موفق باشی

لا اقة لنا.
2731
الهی که خدا کمکت کنه گلم برات صلوات فرستادم

منم برات صلوات میفرستم انشاءالله به حاجت دلت برسی. من هرچی دارم از دعای نی نی سایتیا دارم😍😍😍 انقد خوشحالم که الکی الکی دارم میخندم

حتما

چادر من !!!! توبا من بزرگ شدی!با لحظه های زندگیم همراه بودی با من زیر باران ماندی و خیس شدی با من قد کشیدی   تغییر کردی با من زیر آفتاب گرمت شد رنگ مشکی ات زیر نور آفتاب رنگ باخت تا رنگ از زندگی ام  نبازد
2740
فدای تو😘😘😘

خدانکنععهععععععععع گل جاااااان خوشیت تاابدددددد پایداررررر😋😍❤

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

عزیزم انشاالله ک حاجت روا بشی 

انشاالله خداو ائمه این عید همه رو عیدی بده و حاجت روا بشیم❤❤❤

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  

خداروشکر😍❤ برای منم دعا کن منم حاجت بگیرم بعد از هفت سال😔💔🙏🏻

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
2706