2737
2734
اصولا بچه بزرگتر یکم تربیتش از دست در میره😉 یکم لوس میشه چون پدرومادر تجربه ندارن. اطرافیان کمی دخا ...

اتفاقا برا من برعکسه اولیمو مستقل باراوردم

این دومی انگار داره لوس میشه

من از بچه لوس بدم میار

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره واسه منم بچه هام اینجورین 😍😍

بزرگه لاغر💗💗 کوچیکه تپل تر 💗💗

هر چی بزرگه نمیخوره کوچیکه دو برابرشو میخوره 😁😁

جنس دوتاشون هم یکیه 😍😍

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2728

برا ما اینطور نیست. من بچه وسطم هم چاق تر و درشت ترم هم کوتاه تر. داداشای بزرگ و کوچیکم هر دو لاغر و قدبلند و باریکتر از منن. اینم شانس منه که اندام خوشگل و باریک به اونا برسه  

اتفاقا برا من برعکسه اولیمو مستقل باراوردم این دومی انگار داره لوس میشه من از بچه لوس بدم میار

مال ما هم دمی لوس تره و خیلی بیخیال من از بچگی خیلی سختی کشیدم از همون موقع مشکلات درک میکردم و کلی غصه میخوردم

2740

نه من بچه اولم از خواهرم درشت ترم . ولی اون قدش از من بلند تره

بچه های دخترخالمم کوچیکه لاغرتر از بزرگس

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
برا ما اینطور نیست. من بچه وسطم هم چاق تر و درشت ترم هم کوتاه تر. داداشای بزرگ و کوچیکم هر دو لاغر و ...

این طبیعی پسرا معمولا بلند تر میشن اگه خواهر بود مشخص میشد😁

من بچه اولم 

از خواهرم قد بلند ترم ولی اون از من چاقتره

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
مال ما هم دمی لوس تره و خیلی بیخیال من از بچگی خیلی سختی کشیدم از همون موقع مشکلات درک میکردم و کلی ...

دلم نمیخواد پسر اولیم حرص و جوش خور باشه ولی متاسفانه درون گراس و از ناراحتیاش باهام حرف نمیزنه

۳سالشه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉