2737
2739

نه والا 

دختر اولم همه چیزش بهتر بود دختر دومی عین نی قیلون میمونه پسرم چاقه دختر اخریرهم فعلا ۲سالشه ولی لاغریه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

اطراف من همه بچه اولشون تپل تره 

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همینجوری الکی که نیست خیلی عوامل تاثیر داره ، مثلا اگر مادر بچه دوم رو به فاصله کمی از اولی به دنیا بیاره چون بدن خودش هنوز قوت پیدا نکرده ممکنه بچه دومی ضعیف تر بشه حتی اگر درشت هم به دنیا بیاد به خاطر مریض شدن های مکرر جثه بچه شاید درشت نشه ولی ممکنه یه مادر چند تا بچه با فاصله های زیاد به دنیا بیاره و همه درشت بشن ، مساله وراثت هم هست ، و رو بچه بزرگ همه حساسن دنبالش راه میفتن بهش غذا بدن از غذا متنفر میشه ولی ممکنه بچه بعدی انقدر روش حساس نشن و خود بچه بخور بار بیاد و درشت تر بشه

2728
همینو گفته اسی بچه کوچیکتر درشت تره

ای وای اره بد خوندم😶

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
خب ایشونموهمینو گفته😑😬

اره بابا فهمیدم اشتباه خوندم😶

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
😐😐😐😐😐 منظور اسی هم همینه گل

بابا بخدا بد خوندم😶