2733
2739
عنوان

بعد سه سال بالخره اونچیزی ک باید میشنیدم رو شنیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 54 پست

همه بی پوله هم نامرد

چطور بهش اعتماد میکنی؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

علاقه! عشق! دوست داشتن! همه وقتی پول نباشه وقتی فشار زندگی باشه کم کم، کم میشه و از بین میره. 

مگه هم و دوست ندارید بزار بره کار کنه وضع مالیش جوری باشه ک همه جوره تامینت کنه بعد زنش بشو 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شک نکن.....شاید کمبود پول سخت باشه....ولی عشق و علاقه دو نفر خیلی قویه تره

وقتی بی پول باشی زندگی انقدر فشار میاره که عشق و علاقه از یاد آدم میره

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2731

در اخر اسی اشتباه زنش بشی 😑

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
میخواس به مادرش بفهمونه ک نمیتونه زورکی براش کسیو انتخاب کنه.چون مامانص اخلاقش اینه.

پول ندارره انگار هیچی نداره

و چشم یکی  دیگه دنبالشه 

شرایط مزخرفیه 

یعنی انقدر ترشیده شدی

هیچکس دیگه نیس؟

💛یه مامان شاد 💛
2740
وقتی بی پول باشی زندگی انقدر فشار میاره که عشق و علاقه از یاد آدم میره

من نگفتم بی پولی ساده است یا مشکل و فشاری توی زندگی پیش نمیاد.....ولی عشق ساده و بی ارزش نیست آدمیزاد اگه واقعا پای تصمیمش باشه...تا آخرش می مونه با همه مشکلات و سختی ها....

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
خب اون ک با دختره بهم زد و کلا فقط میخواس ثابت کنه ازدواج زورکی نمیشه

دل دختررو شکوند تکلیفش چیه؟🤔😐

پول ندارره انگار هیچی نداره و چشم یکی  دیگه دنبالشه  شرایط مزخرفیه  یعنی انقدر ترش ...

من واقعا دوسش دارم هرکیم اومده خواستگاریم نتونستم قبول کنم.خیلی برام مهمه طرفو دوس داشته باشم

من نگفتم بی پولی ساده است یا مشکل و فشاری توی زندگی پیش نمیاد.....ولی عشق ساده و بی ارزش نیست آدمیزا ...

شما مجردی؟ 

میخواس به مادرش بفهمونه ک نمیتونه زورکی براش کسیو انتخاب کنه.چون مامانص اخلاقش اینه.

از ما راهنمايي خاستي بهت گفتم خودتو گول نزن يه پسر اگه دختري رو بخاد حتي شده بدون پدر ومادرش مياد خواستگاري

بيشتر فكر كن با اين گروني تو اين مملكت