2733
2739
عنوان

بعد سه سال بالخره اونچیزی ک باید میشنیدم رو شنیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 54 پست
عزیزم خواهرانه بهت میگم مشکل اینجا اصلا مسائل اقتصادیش نیست از نظر من چون بالاخره جفتتون کار میکنیین ...

عزیزم من سه سال با این اقا بودم و همیشه گله مند بود از رفتار دختر عموش وخانوادش ک همش میگن باید بیاید خواستگادی و انقد گفتن ک حتی مادر پسره  هم گفت اره باید همینو بگیری.الان چنروزخ فراره شده از مجازی میگه قلب درد گرفتم انقد زنگ میزنن.دختره باید بفهمه نمیتونه یه طرفه کسیو‌نگه داره..وحتی به عروسی هم میکشید زندگی خوبی نداشت.

یه خورده بیشتر فکر کن مگه چندسالته که باهمچین آدمی بااین وضع ازدواج کنی؟ ارزش قائل باش واسه خودت ...

عزیزم مادرش فوق العاده رو بچه هاش تاثیر داره جوریکه نباید نه بگن.بچه هاشم ازش حساب میبرن شرایط پیچیده بوده دختره هم خیلی اصرار داشته قضیش خیلی مفصله اخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر همینه ک نظرت اینه ک عشق چیز ساده ای نیست... توی اوضاع الان نداشتن پول خیلی زندگیا رو داره نابو ...

بله حرفاتون درسته

ولی خب وقتی دو نفر حالا با کمبود پول زندگی رو شروع می کنن خودشون می دونن زندگی سختی قرار خواهند داشت...و هیچ معجزه ای نیست...ذره ذره با هم دیگه با تلاش هم در کنار هم باید زندگی رو بسازن مشکلات حل کنن

ممنون....من با این که مجردم ولی مشکلات مالی ام بوده توی زندگیم عاشقم شدم و برای رسیدن بهش هر کاری میکنم چشم بستن روی پول که زیاد سخت نیست....یکم اراده میخواد و عشق

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
اره مادرخ واقعا دیکتاتوریه رفتارش.حتی منو هم ندیده اصن شناخت ندارخ چون کلا اجازه نداده به پسرش چیزی ...

عزیزم پس یه تصمیم عاقلانه بگیر 

بعدا پشیمون نشی

موفق باشی

شِپِلیان مامان کیه😁
2731
عزیزم مادرش فوق العاده رو بچه هاش تاثیر داره جوریکه نباید نه بگن.بچه هاشم ازش حساب میبرن شرایط پیچید ...

پس قید تورو هم به اسونی میتونه بزنه بایه حرف مادرش وقتی اراده ای از خودش نداره!!!!

بیشتر فکر کن به هرحال

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
اره مادرخ واقعا دیکتاتوریه رفتارش.حتی منو هم ندیده اصن شناخت ندارخ چون کلا اجازه نداده به پسرش چیزی ...

بعد ب نظرت عروسش بشی نمیخوای جز این عروسا بشی ک هرروز تاپیک میزنن از دست مادرشوهر ناراحت میشن

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
عزیزم من سه سال با این اقا بودم و همیشه گله مند بود از رفتار دختر عموش وخانوادش ک همش میگن باید بیای ...

درکت میکنم میفهمم چی میگی خوده من عاشقم پس عشق رو خوب درک میکنم اگه شما ۳ ساله با همین من ۱۰ سال با شوهرم دوست بودم ولی بازم بهت میگم بیشتر فکر کن هزاربارم که بگی بازم میگم دوسپسرت نباید با دختر عموش نامزد میکرد حتی اگه بیست سال دیگه تحت فشار مادرش و خانواده‌ی عموش میبود اینکارش خیلی اشتباه بوده 

بله حرفاتون درسته ولی خب وقتی دو نفر حالا با کمبود پول زندگی رو شروع می کنن خودشون می دونن زندگی سخ ...

این ک عاشقی و هنوز سر زندگی نرفتی بخاطر اینه ک میگی با بی پولی کنار اومدی عشقم.... 

توی زندگی خود ادم خیلی چیزا تاثیر داره ک بی پولی عذاب اوره

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2740