2733
2734

خانوما من سه سال عاشق یه اقایی بودم..رابطمون خیلی بالا و پایین داشت..من قیافه و خانواده خوبی دارم..خیلیم طرفمو دوسداشتم و به پاش موندم..تا اینکه یسال مجبور شد دخترعموشو نشان کنه چون مادرش میگفت فقط ازدواج فامیلی بعد یسالم بهمش زد و گفت زورکی نمیشه ازدواج کنم ولی هنوز نه دختره دس ور داره نه خانواده دختره..دوس پسرمم گفت فلن صبر کنم تا مامانش فکر نکنه من زیر پا پسرش نشستم چون خداشاهده من هیچ نقشی تو بهم زدن نامزدیش نداشتم.از یه طرفم دوس پسرم وضع مالیش خوب نیست..مامانمو تونستم راضی کنم واس ازدواج و گفت تا حد امکان کمکمون میکنن.واقعا همدیگه رو دوسداریم..بنظرتون میتونیم زندگی خوبی بسازیم با وضع ضعیف دوسپسرم؟و خودمم کار کنم؟من خیلی بهش علاقمندم...کیا با شرایط ضعیف ازدواج کردن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من حاضر به ازدواج با مرد بی پول ابدا نمیشدم😶

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2740

😕این بلا سر پسر خالم اومد😧

دختره عموش ول کن نبود ..

الانم باش ازدواج کرده ..ولی 😢😢بعد ۲سال زندگی 

هنوز دوسش نداره .به یاد عشق قبلشه

😔😔

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

اگه تحمل سختی و مخالفت خانواده را داری خوبه.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍