2733
2734

دقت کردی هیچ وقت برای کارهایی که کردی پشیمون نمیشی ولی کارهایی که نکردی و جوونی نکردی پشیمونی😀😀😀من که اینطوری بودم شما نمیدونم

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اینطوری هستم😆

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️

منم البته شاید اگه با کس دیگه ای ازدواج میکردم که گذشتم براش مهم بود پشیمون میشدم 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

من یه بار با داداشم دعوام شد با اینکه اون مقصر بود همه منو دعوا کردن منم نزدبکای صبح با یه لیوان آب رفتم تو اتاقش و ریختمش رو شلوارش 😉😉بعد صبح بابام اومد بیدارش کنه و .......

تیکر تولد عشقمه(دادشم)                                                        اینا برای داداش میلادم که کل زندگیمه 💜💙💚💛🧡❤
2740

منم مث تو اصلا پشیمون نیستم 

فقط از این پشیمونم ک چرا  وقتی چاق بودم نشستم رو کمر دختر عمم ک بهم سواری بده  بی نهایت پشیمونم 😤😭😂😂😂😂😂

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

یه باربچه بودم باداداشم دعوام شد بعدیادم نیست خیلیییییی اعصابموخوردکرده بود بعداونجایه مدادبوداونوبرداشتم محکم فروکردم پشت داداشم😂یادمه پشتش خون اومده فود انقدر دردش گرفت همین که فروکردم یه اخ بلندگفت بعدپشتشو چندلحظه‌نگه داشت بعدگفت میکشمتتتتت

توی خیابون من بدواون بدو😂توروستاهم هستیم همه میشناختمون میخندیدن بعد دادمیزدم واییی خواهش میکنم علی غلط کردم.. اخرش منونزد همسایه هامون گرفتنش نجاتم دادن😁

من یادم سه تا دوست بودیم مدرسه رفتنی موقع بیکاری همه زنگ های خونه هارو میزدیم فرار میکردم ی درو میزدیم تا سر کوچه بکوب میدویدیم

برای خوشبختیم برای مشکلات خانوادم صلوات بفرستین مرسی عزیزان ♥️💋محتاجم به دعاتون 
2706