2726

دقت کردی هیچ وقت برای کارهایی که کردی پشیمون نمیشی ولی کارهایی که نکردی و جوونی نکردی پشیمونی😀😀😀من که اینطوری بودم شما نمیدونم

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من اینطوری هستم😆

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️

منم البته شاید اگه با کس دیگه ای ازدواج میکردم که گذشتم براش مهم بود پشیمون میشدم 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

من یه بار با داداشم دعوام شد با اینکه اون مقصر بود همه منو دعوا کردن منم نزدبکای صبح با یه لیوان آب رفتم تو اتاقش و ریختمش رو شلوارش 😉😉بعد صبح بابام اومد بیدارش کنه و .......

تیکر تولد عشقمه(دادشم)                                                        اینا برای داداش میلادم که کل زندگیمه 💜💙💚💛🧡❤

منم مث تو اصلا پشیمون نیستم 

فقط از این پشیمونم ک چرا  وقتی چاق بودم نشستم رو کمر دختر عمم ک بهم سواری بده  بی نهایت پشیمونم 😤😭😂😂😂😂😂

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

یه باربچه بودم باداداشم دعوام شد بعدیادم نیست خیلیییییی اعصابموخوردکرده بود بعداونجایه مدادبوداونوبرداشتم محکم فروکردم پشت داداشم😂یادمه پشتش خون اومده فود انقدر دردش گرفت همین که فروکردم یه اخ بلندگفت بعدپشتشو چندلحظه‌نگه داشت بعدگفت میکشمتتتتت

توی خیابون من بدواون بدو😂توروستاهم هستیم همه میشناختمون میخندیدن بعد دادمیزدم واییی خواهش میکنم علی غلط کردم.. اخرش منونزد همسایه هامون گرفتنش نجاتم دادن😁

من یادم سه تا دوست بودیم مدرسه رفتنی موقع بیکاری همه زنگ های خونه هارو میزدیم فرار میکردم ی درو میزدیم تا سر کوچه بکوب میدویدیم

برای خوشبختیم برای مشکلات خانوادم صلوات بفرستین مرسی عزیزان ♥️💋محتاجم به دعاتون 
2706