2737
2734
عزیزم🤩پسر من ۲۵ آبان به دنیا اومد من پسرمو دست شوهرم نمیدم تا سر کوچه ببره انقدر استرسی ام

من اصلا به هیچکس نمیسپارم حتی باباش. امروز خیلی شوهرم اصرار کرد دفعه اول برده یک ساعت ده مرتبه زنگ زدم میگه دارم میارم بچه تو.. 😂😂خودمم وقتی نیست فکر میکنم خونه خالیه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا به هیچکس نمیسپارم حتی باباش. امروز خیلی شوهرم اصرار کرد دفعه اول برده یک ساعت ده مرتبه زنگ ز ...

آره هستن شیطونی میکنن ولی وقتی نباشن خیلی سوت و کوره همهجا

بله سزارین بودم...مازندران

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2731

خانم ها به نظرتون  یه  دختر مجرد که هنوز ازدواج نکرده و حقوقش زیر سه هست و باید جهیزیه بخره، نیازه پس انداز داشته باشه؟ یا همه را جهیزیه بگیره؟ خانواده اش بنایی دارن و نمیتونن برای جهاز کمکش کنن. 

2740
اجاره اش به اندازه ای هست که پول خریدش رو در بیاره

ولی ارزششو نداره اصلا...چون آپارتمان سال میخوره

هیچ ادم کاربلد و بازاری برای سرمایه گذاری اپارتمان نمیخره

خونه ویلایی بهتره چون زمینش ارزشمند میشه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
چقدر خوب من هر کاری کردم سزارین نکردن گفتن طبیعی خاک توسر ها. مشهد 

منم درد طبیعی کشیدم آخرش دیدن نمیتونم سزارین شدم

با اونکه شخصی بودم ولی بازم اجازه نمیدادن

خیلی روز بدی بود اونروز😢

بزور سر و ته قسط و وام ها هم میاد ، پس انداز پیشکش

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
اینجا اکثرا درآمدا بالای ۵۰میلیون درماهه 😂😂😂😂😂😂😂واینکه ۵۰ میلیونم خرج میکنن😂😂😂😂😂

من وقتی درامدهای اینحا می خونم فک می کنم ترامپ نوکر ایناست 😁

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا