2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوتا آپارتمان برای بچه هام خریدم چند سال پیش 

با کلی وام و سقط 

دیگه چیزی  از حقوقمون برای پس انداز نمیمونه

همون پرداخت وام برام پس انداز به حساب میاد 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2731

قبلا میتونستیم زیاد پسنداز کنیم .مبلغ قابل توجهی .

اما از مدتی پیش گرفتار دارو  و درمان و قسط شدیم و حالا نهایتا ماهی ۳ برامون بمونه

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2740
درامدتون ماهیانه چنده حدودن؟

بین ده تا ۱۵

شغلشون آزاده

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
چقده حقوقتون و چند نفرید؟

من و همسرم و دخترم..

خودم شاغل بصورت پاره وقت الان ۷ماه بخاطر کرونا که خونه ام.. حقوق خودم بیشتر خرج خودم میشه ولی هر ماه چه مجرد بود چه الان یه مقدار پس انداز میکنم 

حقوق همسرم خوبه بالای ۵ م میشه

دوتا آپارتمان برای بچه هام خریدم چند سال پیش  با کلی وام و سقط  دیگه چیزی  از حق ...

چرا آپارتمان؟دو تا تیکه زمین میخریدین با ارزشتر میشد 

آپارتمان سال میخوره برای سرمایه گذاری خوب نیست

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
آفرین.درآمد ماهانتون چنده؟

حدود ۲۰تومن گاهی بیشتر یا کمتر

هر دو شاغل هستیم 

۱۳تومنش رو قسط میدیم 

از همه بانک ها وام گرفتیم😅😅

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است.