2737
2739
نمیدونم والا...البته من دارم در مورد زندگی معمولی صحبت میکنم نه فضایی مثلا یکی بگه درآمد شوهرم ۲۰ ت ...

اره زندگی معمولی خیلی زیاده بیشتر مردم سطح متوسط جامعه هستن بعضی ها یکم بالاتر بعضی یکم پایین تره. 

اره زندگی معمولی خیلی زیاده بیشتر مردم سطح متوسط جامعه هستن بعضی ها یکم بالاتر بعضی یکم پایین تره.&n ...

دقیقا درسته....من خودم متوسط هستم ولی زندگی لاکچری بقیه برام جای تعجب نداره

درآمدها متفاوته خب

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشین چی بود؟

ماشین تریلی. هوو. بارمیبردکشور های همسایه.  ترانزیت بود. چون گواهینامه نداشت. راننده ها خیلی اذیت میکردن. خودشم داشت گواهینامه میگرفت فروختیم. حالا دیگه اصلا نمیتونیم بخریم. 

من سه شوهرم هفت مجموعا ده تومن عقدیم ولی با هم زندگی میکنیم حدود دو تا سه خرج میشه (ماشینمون خیلی به خرج افتاده )و بقیه ش پسنداز واسه رهن خونه و عروسی هیچگونه خرج اضافی نداریم هل هوله نمیخریم از وقتی کرونا اومده بیرون هم نرفتیم اونم باز خرجمون رو کمتر کرده بنظرم دیگه کمتر مردی می‌تونه یه نفره زندگی رو پیش ببره

2728
ماشین تریلی. هوو. بارمیبردکشور های همسایه.  ترانزیت بود. چون گواهینامه نداشت. راننده ها خیلی اذ ...

اشکالی نداره بهش فکر نکن...انشاالله خدا بهتون روزی بده بتونین جبران کنین

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2740
ای جان پسرتو چند وقتشه؟ 

پسرم ۸ ماه و نیمشه عزیزم

شما هم پسر داری؟

اره رفته توی 9ماه. 25 مهر بدنیا آومده. عزیز دلمه. الان با باباش رفتن خونه مادر جونش من کارامو بکنم آ ...

عزیزم🤩پسر من ۲۵ آبان به دنیا اومد

من پسرمو دست شوهرم نمیدم تا سر کوچه ببره انقدر استرسی ام