2733
2734

چند،شب پیش درد شدید مثانه داشتم خوبم نشد انگار یه چیزی از مثانم میخاست بزنه بیرون رفتم فرداش پیش دکترم گفت به خاطر یبوسته استراحت کامل فعلا تا یه هفته قرص ضد سقط و برا یبوست و شیاف داد ..الان یهو داخل شکمم چنان میپیچه که انگار داخل رودهام مار هست 😔سونو هم همه چی بچه رو تایید کرد و گفت سالمه ..اما من دلدرد بد و ببخشید خیلی نفخ دارم و حتی با شربت لاکسی ژل دکتر هم یبوستم خوب نشده ...به نظرتون چیکار کنم دعا کنید خدا بچمو برام نگه داره جونم بهش وصله 😔

اگه یبوسته لواشک خانگی بخور زیاد میوه هم بخور 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

عزيزم اينكار امتحان كن

صبح ناشتا قبل ناهار و شام يك ساعت قبل از وعده غذات دو سه ليوان اب جوشيده ولرم بخور 

روي غذات روغن زيتون بريز و همراه غذا زيتون هم بخور ده روزي طول ميكشه تا نتيجه ببيني مداومت كن و ترك نكن

شبها قبل خواب چندتا انجير با اب گرم ميكس كن مثل شير موز ميشه قبلخوابت بخور

خيلي كمك ميكنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731