2737
2739

از خدا تشکر میکنیم😎🤙🏻

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه چیزایی برای پوستتون استفاده میکنیم؟ ماسک طبیعی چی میزنین؟

شبا قبل خواب گلاب اسپری کن به پوست صورتت

من خودم هرروز صورتمو باژل شست وشو میشورم بعدش آبرسان میزنم

ماسک سفیده تخم مرغ

ماست وفلفل دلمه ای

ماست وخیار

عسل وزردچوبه

یادت باشه بعد شستن ماسک همیشه ابرسان بزن

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
2738
مرسی عزیزم😍❤

اسی فقط فقط روغن آرگان اصل استفاده کن مامانم یکـهفته ی استفاده کرده قشنگ تغییر کرده خیلی خوشم اومد میخوام بخرم

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
گرون نیست؟

یک شیشه ش تقریبا یک سال میشه استفاده کرد نمیدونم صد و چقد خریده ولی عالیه عااالی بخدا تعجب کردم توی یک هفته انقد تغییر 

آخه پوست مامانم تیره شده بود الان رنگش دو درجه عوض شده

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
جدی گفتم ها مثلا برا صورتتون اندامتون

واقعا کار خاصی نمیکنم اون حرفم جنبع فان داشت 

ولی خب اهل ارایش نیستم نهایتا ی جاهایی رژ و ریمل 

ترجیح میدم ب پوستم با ماسکای خونگی برسم ک خیلی دوسش دارم 

عاشق لباس خریدنم اصولا بیشتر رو تیپم دقت میکنم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
واقعا کار خاصی نمیکنم اون حرفم جنبع فان داشت  ولی خب اهل ارایش نیستم نهایتا ی جاهایی رژ و ریمل ...

نه منم ارایش دوس ندارم 

میشه بگین چه ماسک هایی عالی بوده برا پوستتون؟