2733
2734
ماسک طبیعی چی خوبه؟

ماسک طبیعی خیلی دیر جواب میده واسه همون من زیاد استفاده نمیکنم غیر گلاب اونو میزنم هم به موهام هم پوست صورتم

غیر یک صابونی خاله م از تایلند واسم اورد اونم معجزه کرد برام واسه نقاط تیره ی بدنم استفاده کردم غیر صورتم چون خیلی اسیدی بود صورتم می ریخت بیرون

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
نه منم ارایش دوس ندارم  میشه بگین چه ماسک هایی عالی بوده برا پوستتون؟

سفیذع تخم مرغ با روغن نارگیل و ابلیمو وقتی ک خشک شد قبل شستن صورتتو ماساژ بدع 

نشاستع و ماست 

ژل الوئه ورا و اب خیارو قاطی کن 

شیر فبل خاب 

خیلی ماسکای دیگ

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.