2737
2734
عنوان

چیکار کنم بچم پسر بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1248 بازدید | 108 پست

خواهر من با خرماخوردن زیاد و شستشوی واژن با جوش شیرین پسرشد نه دکتری نه رژیمی فقط گرمیو بیشتر مرد.دوتادخترم داشت

خبرت هست شدی صاحب هر بنددلم؟؟؟دورت بگردم دخترقشنگم ۱۴۰۰/۳/۱۱بهترین و قشنگترین روز زندگی ما♥️خدایا هرکی منتظر نینیه دامنشو سبز کن🤲🏻آمـ‌‌‌‌ــین😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی تحقیق کردم اما استرس دارم یکی هم سقط کردم. از ترس اینکه پسر نباشه من خودم عاشق دخترم اما چیکار ...

خود همسرت باعث ميشه ك فرزندتون پسر يا دختر بشه وقتي انقدر براش مهمه و ميدوني ك تعيين جنسيت بعهده ي اونه

ب خودش واگذار كن و خودتو ناراحتش نكن

انشالله هرچي خيره پيش بياد

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
خواهر من با خرماخوردن زیاد و شستشوی واژن با جوش شیرین پسرشد نه دکتری نه رژیمی فقط گرمیو بیشتر مرد.دو ...

منم شستشوی واژن رو رانجام دادم برای قلیایی کردن + قرص فلوکونازول شربت سرفه که بدن رو قلیایی میکنه و یسری کارای دیگه 

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
2742
2738
منم شستشوی واژن رو رانجام دادم برای قلیایی کردن + قرص فلوکونازول شربت سرفه که بدن رو قلیایی میکنه و ...

خودمم اقدامیم ولی زیاد برام مهم نیس.یکم فقط گرمیو بیشترکردم بخاطر تنبلی تخمدانم 

خبرت هست شدی صاحب هر بنددلم؟؟؟دورت بگردم دخترقشنگم ۱۴۰۰/۳/۱۱بهترین و قشنگترین روز زندگی ما♥️خدایا هرکی منتظر نینیه دامنشو سبز کن🤲🏻آمـ‌‌‌‌ــین😊
خودمم اقدامیم ولی زیاد برام مهم نیس.یکم فقط گرمیو بیشترکردم بخاطر تنبلی تخمدانم 

من اولیم چون از جفتش نداشتم برام اصلا مهم نبود الان ی دختر خانم ۶ ساله دارم 😍 کنارش دلم ی اقا پسری هم میخواد بخاطر اون ی مقدار رعایت کردم بازم هرچی خدا بخواد

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
2706