2733
2734
عنوان

چیکار کنم بچم پسر بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1214 بازدید | 108 پست

خواهر من با خرماخوردن زیاد و شستشوی واژن با جوش شیرین پسرشد نه دکتری نه رژیمی فقط گرمیو بیشتر مرد.دوتادخترم داشت

خبرت هست شدی صاحب هر بنددلم؟؟؟دورت بگردم دخترقشنگم ۱۴۰۰/۳/۱۱بهترین و قشنگترین روز زندگی ما♥️خدایا هرکی منتظر نینیه دامنشو سبز کن🤲🏻آمـ‌‌‌‌ــین😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی تحقیق کردم اما استرس دارم یکی هم سقط کردم. از ترس اینکه پسر نباشه من خودم عاشق دخترم اما چیکار ...

خود همسرت باعث ميشه ك فرزندتون پسر يا دختر بشه وقتي انقدر براش مهمه و ميدوني ك تعيين جنسيت بعهده ي اونه

ب خودش واگذار كن و خودتو ناراحتش نكن

انشالله هرچي خيره پيش بياد

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
خواهر من با خرماخوردن زیاد و شستشوی واژن با جوش شیرین پسرشد نه دکتری نه رژیمی فقط گرمیو بیشتر مرد.دو ...

منم شستشوی واژن رو رانجام دادم برای قلیایی کردن + قرص فلوکونازول شربت سرفه که بدن رو قلیایی میکنه و یسری کارای دیگه 

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
2731
2738
منم شستشوی واژن رو رانجام دادم برای قلیایی کردن + قرص فلوکونازول شربت سرفه که بدن رو قلیایی میکنه و ...

خودمم اقدامیم ولی زیاد برام مهم نیس.یکم فقط گرمیو بیشترکردم بخاطر تنبلی تخمدانم 

خبرت هست شدی صاحب هر بنددلم؟؟؟دورت بگردم دخترقشنگم ۱۴۰۰/۳/۱۱بهترین و قشنگترین روز زندگی ما♥️خدایا هرکی منتظر نینیه دامنشو سبز کن🤲🏻آمـ‌‌‌‌ــین😊
خودمم اقدامیم ولی زیاد برام مهم نیس.یکم فقط گرمیو بیشترکردم بخاطر تنبلی تخمدانم 

من اولیم چون از جفتش نداشتم برام اصلا مهم نبود الان ی دختر خانم ۶ ساله دارم 😍 کنارش دلم ی اقا پسری هم میخواد بخاطر اون ی مقدار رعایت کردم بازم هرچی خدا بخواد

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
2706