2733
2734
عنوان

چیکار کنم بچم پسر بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1214 بازدید | 108 پست

از پزشکتون بپرسین یه سری داروهای هورمونی و رژیم هس که احتمالشو میبره بالا

ولی حساس نباشین روش

هرچی خدا خواست همون میشه😅

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودم ی دختر دارم و بیشتر واسه اینکه از هردو جنس داشته باشم دوست داشتم‌بچم پسر بشه،

اول اول خواست خداوند مهربان

بعد....

۳ماه دقیقا گرمیجات به همسر دادم ،دقیقا روزای تخم گزاری اقدام کردیم و از ته دل از خدا خواستم هرچی که میدی سالم باشه فرقی نمیکنه واسم،گاهیم حرفا و کنایه های مادرشوهرم و شکستن دلم و شکایت پیش خدا 

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

چرا ب خدا واگذار نميكنيد،؟

هرچي خيرو صلاحت باشه اتفاق ميوفته

دختر و پسر دار شدن مهم نبست

مهم  فرزند خوب و صالح داشتنه

مهم تربيتشه ن جنسيتش 🤦🏻‍♀️

كاش بجاي سرچ براي جنسيتش براي نحوه ي برخورد و تربيت با بچتون سرچ ميكردين و براتون دغدغه بود عزيزم

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
2740
گزینه ها مهم نیستن رژیم غذایی روبگو لطفا

غذایی هیچ فایده ای نداره برای محیط رحم الکی خودتو ضعیف نکن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
من خودم ی دختر دارم و بیشتر واسه اینکه از هردو جنس داشته باشم دوست داشتم‌بچم پسر بشه، اول اول خواست ...

حالا چی شد پسر شد؟

برای شفای مادرم یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻😔عاقبت بخیری خودتون انشالله
حالا چی شد پسر شد؟

اره پسر شد

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2706