2733
2734
عنوان

زنگ زدم ۱۱۰ بیان برا همسایه

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 81 پست
ای بابا چقدر بد

تو مسایل خونوادگی هم دخالت نمیکنن مگر اینکه اونا شکایت بکنن

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استارتر بیان یا نیان ممنون که بی تفاوت نبودی 

ممنون که زنگ زدی ..خدا خیرت بده که سکوت نکردی و نگفتی به من چه ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

میگن وقتی دیدین صدای کتک میاد حتی میتونین در خونشونو بزنین و محل و ترک کنین ..اینجوری یارو میفهمه بی تفاوت نیستین و ممکنه دست از سر بیچاره برداره

2738
خب پس کی باید بیاد برا کتک زدن یه زن؟ب عهده کی هس

خب پلیس میاد گزارش میده و نامه به پزشکی قانونی و به اقا تذکر میده و خانم میتونه همون لحظه خونه رو ترک کنه و صبح برن پزشکی قانونی و دادگاه

گلم من واس ی موردی ی هفته تمام زنگ زدم ۱۱۰ اخرش دیدن ک خیلیییی سمجم و پیگیرم وصل کردن مافوقشون اونم ...

چقدر خوب 😊

افتخار میکنم ب ملت و مسوولین🙃

لبخند بزن اینم میگذره❤️🌹                  همسرم دستاتو میبوسم دورت بگردم🥰😘
کاش میزذی اورژانس اجتماعی ۱۱۰چیکا میکن اخه

اونا ک اصلا کاری نمیکنن میگن برین پیش مشاور

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

غصم شد واسه او بچه

یکی از آرزوهام اینه خدا انقدر پول و جراتشو بهم بده ی جایی بزنم واسه زنان بد سرپرست با بچه هاشون کار کنن و ب خاطر بی کسی انقدر عذاب نکشن

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 
اونا ک اصلا کاری نمیکنن میگن برین پیش مشاور

اخه دختر ۱۵ساله رو چ ب ازدواج

۱۵سال اختلاف سنی دارن خب معلومه مشکل پیش میاد

لبخند بزن اینم میگذره❤️🌹                  همسرم دستاتو میبوسم دورت بگردم🥰😘
2706