2737
2734
عنوان

زنگ زدم ۱۱۰ بیان برا همسایه

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 81 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی میدونی کسی و نداره و دختر نمیتونه طلاق بگیره چرا 110ک یا و پروتر و جسورتر بشه... 

خودتون پا درمیونی میکردین... بعدم میبردیش فرداپزشک قانونی نامه رو براش قایم میکردی... ک اگه خواست جدا بشه مهر بگیره

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2731
2740
آخه زدم ۱۲۳ گفت باید بزنی ۱۱۰ اون به ما بگه

گلم من واس ی موردی ی هفته تمام زنگ زدم ۱۱۰ اخرش دیدن ک خیلیییی سمجم و پیگیرم وصل کردن مافوقشون اونم اب پاکیو ریخت رو دستم‌گفت نمیایم تقصیر ما نیست قانون سسته ما چیکار کنیم.

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
خاک بر سرشون واقعا.ب چ دردی میخورن پس

والا ب هییییچ دردی نمیخورن بخدا فقط فورمالیته چند تفرو گذاشتن کلانتری و....همین وگرنه هیشکاری نمیکنن

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.