2733
2734
عنوان

زنگ زدم ۱۱۰ بیان برا همسایه

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 81 پست

من هر روز جیغ جیغ الکی با اهنگ جیغ میزنم پای گاز جیغ میزنم.نشستم جیغ

شوعرم میگ بیتا اینقد جیع نزن الان همسایه فکر نیکنه دعوامون میشه

من بهش میگم به کسی چه۴ دیواری اختیاری

حالا دیگ میترسم جیغ بزنم کسی برام پلیس بیار🤣🤣🤣

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
ای بابا ایشالا حل میشه شوهرت کنارت باشه اونا کاری نمیتونن بکن بم ثابت شده

مشکل همینه دیگه😔همیشه فک میکرد ک خونوادش خوبیشو میخان ولی اصن اینطوری نبود

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متوجه نشده هنوز؟

امروز میگفت حرفتو گوش میکنم و ازون خونه میرم.

گفت متوجه شدم‌ک اونا بدردم نمیخورن.

والا من دیگه سِر شدم انقد دیگه ازش دورم.

میگفت میام میش شما و خونه اجاره میکنم ولی راستش من پیگیر کارای طلاقم شدم و همه چی ب خودش بستگی داره بخاد درستش میکنه نخادم من دیگه نمیتونم حتی ی لحظه بی احترامیای خونوادش و جاریمو تحمل کنم اخرشم همیشه من بد بودم چون هیچوقت بی احترامی نمیکردم.

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2728
امروز میگفت حرفتو گوش میکنم و ازون خونه میرم. گفت متوجه شدم‌ک اونا بدردم نمیخورن. والا من دیگه سِر ...

چی بگم ایشالا هرچی ب صلاحته بشه بهترینارو برات ارزو میکنم گلم غصه نخور قوی باش❤️🌹

لبخند بزن اینم میگذره❤️🌹                  همسرم دستاتو میبوسم دورت بگردم🥰😘
چی بگم ایشالا هرچی ب صلاحته بشه بهترینارو برات ارزو میکنم گلم غصه نخور قوی باش❤️🌹

مرسییی گلم😘😘😘😘😘❤❤💗💗

واااا این چه راهکاریه؟ بهش میگن به تو چه  پس پلیس چیکارس؟

عزیزم توجه کن نوشته دختر از روی فقر. و بی پدری در سن 15سالگی ازدواج کرده... 

پلیس میره جلو در زنگ میزنه خانم و صدا میکنه میگه شکایتی داری و یارو دخترو نگاه میکنه دختره میگه ن و پلیس میره و مرد ک میبینه زن از ترسش حتی ب پلیس چیزی نگفته جسور تر میشه... 

پدر من 10ها پرونده قتل خانواده داشته یا تعریف کرذه برامون ک چ زن چ مرد وقتی ک از بزرگترین ترسشون(مثل پلیس، بزرگ خانواده ها) میبینن کاری برنمیاد جسورتر میشن و موجب درگیری بیشتر و قتل میشه. 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️