2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یا حضرت عباس چندتا بچه داشتن هم ربط میدین به بی کلاسی یا باکلاسی ؟؟؟؟

یعنی اگه ده تا بچه داشتن باکلاسی بود ،،شما ده تا بچه میاوردین که باکلاس باشین؟؟؟

به شرایط مالی و علاقه خودتون ربط داره 

خواننده ها و بازیگرای خارجی اکثرا دو سه تا بچه دارن

ما الان دوتا بچه ایم داداشم دانشجووو خودمم ک ازدواج کردم مادرم خیلی تنهاست خیلی ازم انتظار داره بهش سر بزنم و توجه کنم بهش.هروقتم اونجام حوصلم سر میره...اگر چندتا خواهر داشتم این تنهایا کمتر میشد .هرکدوممون هفته ای یکبارم سر میزد همیشه شلوغ بودن ولی اللن همه بار رو خودمه .تازه هنوز مامانم پیر نیست خدایی نکرده پیر شد مطمنا وظیفه ام بیشتر میشه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2740
همیشه یاد خانم کاترین اشتون میفتم 5تا بچه داره....اخه چطور 

بعضیا در توان خودشون میبینن

من با بچه ها رابطه خوبی دارم کلا بچه ها منو خیلی دوست دارم انگار مربی مهدشونم  اما در خودم نمیبینم از تربیت دوتا بچه بربیام

بنظرم دراین حدم بی نگرانی نباش😁

نه گلم ... اصلا نگران نیستم

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2706