2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرار و ول کن هر وقت آوردی با شناسنامه هاشون بیا ،یکی و بیاری می فهمی چه خبره 

نگران نباش گلم دختر خالم ۳۵ سالشه پنجتا بچه داره 

ان شاءالله به امید خدا من قوی ام😂

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

۳-۴تا😎

بی کلاسی دیگ چ ربطی ب تعداد بچه ها داره اتفاقا وقتی بچه بزرگ شد اینکه یدونست و تنهاست و هیچ خواهر برادری نداره و بچه هاش نه خاله داره ن عمو دایی عمه بی کلاسه

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
2728
منم 5 تا😍

وایییی گلمممم تو هم مثه من بچه دوستی 

ان شاءالله خدا کمک کنه بهمون 

ان شاءالله شیشتا بیاری😍😍😍😍

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
اخه ادم دلش میخواد دو جنسیت باشن میگم ب دلم نمونه

پس ب دلت گوش بده ن ب حرف بقیه

مگه داریم حسی قشنگ ترازوجودتوتووجودم؟؟؟😍❤خوش اومدی تودلی مامان....شکرت خدایاک بعدیکسال اینقدرقشنگ بم نظرکردی...خدایاخودت حافظ سلامتی تودلیم باشوسالم بذارش توبغلم...میدونم این ماه ماه معجزه منه واتفاق فوق العاده ایی برام افتاده خدایاشکرت
2740

ب کلاس کاری چیکار داریم اخه بر خلاف ایران که به  قول بعضی ها تک فرزند با کلاسه تو اروپا هرچی تعداد بچت بیشتر باشه نشونه ثروتمند بودنه مثل انجلینا جولی و خیلی از  هنرمندا دیگه به جا فکر کردن به مد بودن نبودن ببینید از خرج و مخارجش بر میایید همیشه که بچه نمیمونه بزرگ شه میتونید در رفاه نگهش دارید  و مثله روحی بچه اولتون که با  بچه بعدی کنار میاد  اختلاف سنیشون 

و این تنها باشه راحتذه یا  یه نی نی دیگه اضافه شه

اگر اینجور باشه پس اروپایی و آمریکایی ها عقب افتادن من خودم شخصا یکی رو میپسندم چون در خودم دومی ...

همیشه یاد خانم کاترین اشتون میفتم 5تا بچه داره....اخه چطور 

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
 خرجشو چطور میخوای بدی دل شیر داری ماشالله

نگران خرجشون نیستم خدا کریمه 

2706