2737
2739

بابا برو داروخانه بگو محلول میخوام برای شپش سر 

بهت میده هر روز سرت رو بشور باهاش بعد تخم شپش هارو در بیار ی هفته ای میره 

تموم 

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 

چیز هایی که برات رفع شپش شنیدم 

سس مایونز رو بریز روی موهات و کامل آغشته کن و مشمبا بکش سرت بزار یه شب تا صبح بمونه.

از سشوار و اتومو زیاد استفاده کن

ملافه و رو بالشتی تند تند تعویض بشه

تخم هاشو باید ب کمک یه نفر از سرت جدا کنی

شونه مخصوص شپش بخر و با شامپو مخصوص شپش‌سر بشور

موهاتو کوتاه کن و مدل کم پشت مثل فارا خورد کن

پشت هر کاربری یک انسان است.🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میگن رنگ مو میزنین دکلره میزنین مواد شیمیاییه و از پوست سر نفوذ میکنه و باعث سردرد میشه و عوارض داره اونوقت شما سوسک کش میخوای بزنی.وای خدای من.

راهای دیگه رو امتحان کن

خدای مهربون شکرت😍

روغن زیتون فراوووون بزن به موهات مشما سرت کن بعد با شونه دندونه ریز شونه کن بعد با سشوار خشک کن و موهاتو اتو کن. هر بار که میشوری شپش میمیره تخمهاش هست که با شونه و روغن زیتون و اطو از بین باید برن. نیازی نیست اسپری سوسک بزنی مریض بشی. شامپوی ضد شپش هم خودش گاهی  باعث تشنج میشه خطرناکه. مشمع متری بخر با چسب پهن تشک تختتو حسابی بپیچ لای مشمع چسب بزن 40 روز بعد میمیرن بابشاتو بنداز دور پتو حوله و ملحفه  را با آب نود درجه بشور مبل فرش هر چیزی که تو خونه هست با بخارشور بشور حمام ضد عفونی کن 

2740
سلام، به هیچ وجه این کار رو نکنی، خطر مسمومیت شدید و مرگ داره  حتما برو دکتر یا مرکز بهداشت اگ ...

اصلافایده نداشت شامپو سرکه اسفند سس حنا شستشو وسایل انداختن وسیله هاتو افتاب 

وخدایی که به شدت کافیست_______۱۸ تیر ۹۹
دیوانه ای؟؟؟ سرتو با شونه ی با آب و سرکه شونه کن یه شامپو هم اسمشو الان یادم رفته اما اگه واقعا میزن ...

زدم همه چی باز برگشت 

وخدایی که به شدت کافیست_______۱۸ تیر ۹۹
2706