2737
2739

ینی واقعا نمیدونی با اونا نباید صمیمی بشی

من با خواهر شوهر چت میکنم ولی حرفای معمولی

با حاری اولا چت میکردم چنتا حرف شخصیمم بهش زدم پشیمون شدم الان حرفای خیلی عادی

خدایا شکرت 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
نه میبینمشون نه حرفی باهاشون میزنم😊 ...

😂😂😂😂😂😂

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
2728

هم با مادرشوهر هم جاری ده ساله تو یه ساختمونیم در حد اینکه هفته ای یه بار مادرشوهرم دعوتمون میکنه میریم هر دو سه ماه یه بارم جاریم صمیمیتی نداریم تا الان هم مشکلی نداشتیم ولی جدیدا جاریم چندبار بهم تیکه انداخته دارم اذیت میشم از طرفی دوست ندارم جواب بدم چون بالاخره چشممون تو چشم همه از طرفی هم جواب نمیدم خودم اذیت میشم رفت و آمدمو کمتر از قبل کردم اخر هفته ها سعی میکنم خونه نباشم که مادرشوهرم دعوت میکنه اونم میاد باهاش رودر رو نشم

مثلا اگه وضع جاریتون وبرادرشوهرتون ازشماهابهترباشه شما رقابت میکنید ک شماهم بهتربشید یا اهمیتی ندا ...

ماهمه توی یه شهریم مادرشوهرم یه شهر دیگه اصلا رابطه ی خوبی باهاشون ندارم.چون هرکارمیکنم نمیدونم چرا درست نمیشه برای همین ول کردم واصلا باهاشون کاری ندارم.دوتاخواهرشوهر دارم اصلایادم نمیاد حتی یکبار بهشون زنگ زده باشم.یکیشونو توی این چندسال فقط5بار دیدم.برادرشوهرامم کم وبیش رابطه داریم ولی فقط بایه جاریم دوستم چت میکنیم زنگ میزنه حالمو میپرسه در کل مهربونه.

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          
مثلا اگه وضع جاریتون وبرادرشوهرتون ازشماهابهترباشه شما رقابت میکنید ک شماهم بهتربشید یا اهمیتی ندا ...

در این موردباید بگم که وضع مالی ما بهتره و جاری و برادرشوهرم چیکارا که نمیکنن از دست کل خانواده ی شوهرم خسته شدم و همش میگم کاشکی وضع مالی ما خوب نبود

بامادرشوهرم رابطم  خوبه  چون پایس وامروزی.

خواهرشوهر رو ماهی یبارمیبینم سنگین وبااحترام حرف میزنیم وکاری به هم نداریم.

جاریمم تقریبا هفته ایی یبارمیبینم وباهاش خیلی راحتم بااینکه ازم کوچیکتره ولی دوسش دارم واحترام هموداریم

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!
2740
من خیییلییییی اگه چت کردنمو با خواهرشوهرم بیبینی حالت بد میشه بسس قربون صدقش میرم 😂😂😂...مادرشوهرم ...

منم دوست دارم با خواهرشوهرم اینجوری صمیمی بشم ولی زیاد روم نمیشه یکم ازاین فوت و فنات به منم یاد میدی؟

یه کوچولو صمیمیم 

جاریامم که سالی ماهی میبینمشون😂😂گاهی کلن فراموش میکنم جاریم دارم وجزو فامیل شوهره وضع مالیشونم از ما ۳تاشون بهتره ولی یه نفر بهم گفته بزرگه بهت حسودی میکنه😂😂😂بعید میدونم راست گفته باشه اخه ما هیچی نداریم به چیم حسودی کنه اخه😂😂😂

رقابت مثبت که خوبه. ولی در کل کاری نمیکنم که ارامشم از بین بره 

با جاریم تو یه ساختمان هستیم البته اونا طبقه اول و ما طبقه سوم میشینیم  باهم خوبیم  ولی در حد و حدود خودش 

هیچ وقت پشت سر خانواده شوهر پیش جاریم حرف نمیزنم که اونم بخواد بره بگه جاریم اینو  گفت و اونو گفت  

نه باهم بد هستیم نه خیلی صمیمی و جون جونی

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .

والا بیشتر دوتاداداشاهوای همودارن که اگه اون یکی پایینه این یکی بکشتش بالا. کلا دوتاداداشاجونشونوبراهم میدن.

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!
منک هنوز ازدواج نکردم ولی تصمیم دارم مادر شوهرم رو مثل مادرم و خواهر شوهرم و جاریم مثل خواهرام دوست ...

درسته نوع رفتار با خونواده همسر ب ارامش خودتون و همسرتون تاثیرمیذاره اما اینم هس هرکسی ظرفیت صمیمی شدن نداره باید ببینین طرف مقابلتون چطوره 

من خواهرشوهرم خیلی گله تک دختره و منو مث خواهرختدش میدونه مادرشوهرمم خیلی خوبه ودوسش دارم 

اومدم با جاریم هم روابط حسنه ایجادکنم چون الان عقدم اما دیدم نه از نزدیک فردی نیس که با روحیات من بخونه و دوس نداشم تفکرو رفتارشو دیگ باز برگشتم ب همون حد قبلی 

من با هیچکس رقابت ندارم، واسه زندگی خودم تلاش میکنم اینکه بقیه چطورن برام اهمیت نداره.

رابطمم در حد اینکه جایی هم رو ببینیم محترمانه و دوستانه برخورد میکنیم ولی صمیمیت نه. به قدر ضرورتم همدیگه رو دعوت میکنیم، کاریم پیش بیاد زنگ میزنیم به هم ولی تماس احوالپرسی و چت و اینام نه

2706