2733
2739
عنوان

ب جاریم عیدی بدم یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 84 پست
ببین من یه جاری دارم انقدددددددر پرروئه مادرشوهرم از حاضر جوابیش میترسه واسه همین هیچی بهش نمیتونه ب ...

نه بی ادب نیست ماتو یه ساختمونیم رفتاراشو میبینم دیگه خیلی پرو شده اینم بسکه مادرشوهرم بهش بها داده

به امیدخدایی که بالای سره نه بنده ای که کارش حرف زدن پشت سره
مادرشوهرمنی تو😂 خوش شانسیدااا والا بجااینکه شماعیدی بدید عیدی میگیرید😂

بیا عروس گلم ...تازه مادر شوهریم که مهربونه بیا عروس خودم باش 😛😝یه بوس بده عروس گلم!!!!😚......تازه سادات حسینی ام شجره نامم تو اینترنته با یه سرچ حله ولی همیشه به همه میگم من نمیدم چیزی به جاش میگیرم (هر چند هم هیچی نمیدن)🤨😒

همسرم همه زندگیمه🏵️⁩،سادات حسینی هستم 🌷⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه گلم من باخواهرشوهرام مشکلی ندارم خداروشکر ب اونا دوست دارم عیدی بدم اخه

خوب پس دیگه به همه بده و بدی جاری و برادرشوهرتو فراموش کن اون که زیاده تولد و مناسبت برای خریدن کیکه به موقعش بهش کیک نده والا بدم میاد از این آدمای عقده‌ای

حالا عیدی چی میخوای بدی بهشون؟؟؟؟

برای خانوما کلیپس و یه هزارتومتی،برای بچه هام بسته ی خوراکی و هزاری برای مرداهم نفری یه هزاری با شیرینی هم ک میخریم

2731
نه بی ادب نیست ماتو یه ساختمونیم رفتاراشو میبینم دیگه خیلی پرو شده اینم بسکه مادرشوهرم بهش بها داده

به هر حال اگه بخوای عیدی بدی باید به همه شون بدی یا میتونی یه کم زودتر بری تا قبل اینکه اونا بیان عیدی مادرشوهر و خواهرشوهراتو بدی اون اومد نبینه تموم شه بره

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
خوب پس دیگه به همه بده و بدی جاری و برادرشوهرتو فراموش کن اون که زیاده تولد و مناسبت برای خریدن کیکه ...

تولد دخترم تو محرمه میخوام بعد محرم براش تولد بگیرم حسابی،ولی بخدا دعوتشون نمیکنم هرچی هم مادرشوهرم اصرارکنه بازم دعوت نمیکنم

بخدا خیلی اعصابم خورده خیلیییییییی

میدونم ولی باور کن اگه بزرگواریت به چشم جاری و برادرشوهرت نیاد قطعا به چشم خانواده همسرت میاد، شما چیزی ازت کم نمیشه بلکه اعتبارت پیش خانواده همسرت بیشترم میشه. 

خدایا هزار بار شکرت
2738
تولد دخترم تو محرمه میخوام بعد محرم براش تولد بگیرم حسابی،ولی بخدا دعوتشون نمیکنم هرچی هم مادرشوهرم ...

آفرین این شد جواب های هویه به وقتش جبرانش کن والا حالا عیدی چی میدی بهشون

چرا من فکر میکردم عید غدیر باید برای سیدا عیدی ببری چرا من اینقدر گمراه و تباه بودم و کسی منو از این ...

دقیقا منم اینطوری فکر میکردم آخه یه دوستی داشتم تو دبیرستان سید بود عوضی روز عید ما رو تیغ میزد😂😂😂

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
میدونم ولی باور کن اگه بزرگواریت به چشم جاری و برادرشوهرت نیاد قطعا به چشم خانواده همسرت میاد، شما چ ...

میگم من ازاون کوچکترم ولی همیشه خواهرشوهرامو پدرشوهرم میگن تو کوتاه بیا تو بافرهنگی تحصیلکرده ای اون الان۱۹ساله عروس ماست ما ازش زیاد ازاین رفتارا دیدیم ولی کوتاه اومدیم 

گفت بالاتر

ب خانوما یه کلیپس و یه هزاری نو ها خخخ،ب بچه هام بسته ی خوراکی و هزاری ب مرداهم هزاری شیرینی هم ک میخریم

2706