2733
2739
عنوان

ب جاریم عیدی بدم یانه؟

786 بازدید | 84 پست

بچه ها من معمولا بیشترتاپیکام درمورد جاریمه چوپ تو یه ساختمونیم کاراشون جلوچشممه،من ازش۷سال کوچکترم کلادوتاهم هستیم یکم باهم مشکل داریم سروسنگینیم باهم اصلاخونه هم نمیریم مادرشوهرمم توهمین ساختمونه،چندوقت پیش تاپیک زدم ترکوندین گفتم تولدبرادرشوهرم بوده برای ماکیک ندادن شوهرم کیک مامانشواورده بودمنم بردم دادم بهشون،الان فهمیدم ک همون شب برادرشوهرم برای خواهرشوهرم ک خونش توهمین کوچه ی کیک برده ولی برای ماک طبقه بالاشونیم نداده من مونده کیک اونانیستم ولی فرداهمشون میان خ.نه پدرشوهرم  قراره بهشون عیدی بدم چون سیدم اصلا دلم نمیخواد ب اونابدم شوهرموبرادرش باهم خوبن من میگم براذرش میتونست یه تیکه کیک برای شوهرمودخترم بده ازش کم نمیشد اعصابم خیلی خورده هفته پیش من یه کاسه شاتوت بهشون دادم گفتم پسرش کوچیکه دیده هوس نکنه اگه نه ک ازخودشون متنفرم گفتم بچش گناهی نداره 

به امیدخدایی که بالای سره نه بنده ای که کارش حرف زدن پشت سره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما سیدی .اینجور رفتار برای شما نیست .خوب باش .انقدر خوب که توی خودشون خجالتو حس کنن .

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

خب سیدی مثلا..حیف نیست تو عید به این قشنگی کدورت بمونه به دلت..ببخش به نظرم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738
اره اسی یادمه تاپیک تولد برادر شوهرتو زده بودی بنظرم عیدی نده بهشون فقط برای خودشیرینی اینکه خودتو ت ...

مادرشوهرم کار و خراب کرده این وسط چون هرچی مامیخریم میگه برای بچه جاریتم بدهمیاد بالا میبینه گناه داره هوس میکنه میتونست ب برادرشوهرمم بگه بذای بچه داداشت بده 

شما سیدی به خاطر خدا عیدی تو بده حالا شعور داشته باشه می فهمه اگه نه شما به خاطر خدا اینکارو کردی

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
خب سیدی مثلا..حیف نیست تو عید به این قشنگی کدورت بمونه به دلت..ببخش به نظرم

من بخشیدمو رفتم پیشقدمم شدم برای اشتی ولی اونا ول کن نیستن

چه گدابازیی دراورده برادرشوهرت!!ولی تو سیدی توخوب باش بزار اونا شرمنده بشن..

ولی چه خوب ک سید عیدی بده هاا حالا مادرشوهرمن سیده عیدی نمیده که هییچ ماباید براش کادوبخریم اینم شانس مایه!!

خدایاشکرت
2706