2733
2734
عنوان

ب جاریم عیدی بدم یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 84 پست
بله

اسی به نظر منم به همشون عیدی نده فقط یه روسری برو بخر واسه مادرشوهرت اتفاقا اینجا خودتو شیرین کن یه جعبه شیرینی هم بگیر هر کی اومد بده بخوره تو این گرونی بی کاری کرونا رو هم بهونه کن بگو پول ویروس داره زودم برگرد خونتون با جاری خانوم و شوهرش روبرو نشو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بودم هرگزنمیدادم باهرکی مث خودش

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
یا باید به همه ندی یا به اینم بده ولی میتونستی رفتار خودشونو نشون بدی اون فکر نکرد دخترت هوس کیک میک ...

منم همینو میگم خیلی بی فرهنگن بخدا دلم اصلا رضا نیست بهشون عیدی بدم

به امیدخدایی که بالای سره نه بنده ای که کارش حرف زدن پشت سره
2728
مادرشوهرم کار و خراب کرده این وسط چون هرچی مامیخریم میگه برای بچه جاریتم بدهمیاد بالا میبینه گناه دا ...

خب شاید نتونسته بهش بگه که کیک خودشو برداشته آورده برای شما

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
اسی به نظر منم به همشون عیدی نده فقط یه روسری برو بخر واسه مادرشوهرت اتفاقا اینجا خودتو شیرین کن یه ...

نمیشه گلم من باخواهرشوهرام مشکلی ندارم خداروشکر ب اونا دوست دارم عیدی بدم اخه

2740
چرا نتونسته چطور ب ما میتونه بگه 

ببین من یه جاری دارم انقدددددددر پرروئه مادرشوهرم از حاضر جوابیش میترسه واسه همین هیچی بهش نمیتونه بگه گرچه مادرشوهر من خوبه ها دیروز اومده بود تو خونه ما از دستش گریه میکرد شما نمیدونی جاریت با مادرشوهرت چطوره که شاید اونم بی ادبه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
عزیزم عیدی رو از باب تبرکش میدن. در این مورد بزرگواری کن و کدورت ها رو بذار کنار، حیفه روزی که به اس ...

بخدا خیلی اعصابم خورده خیلیییییییی

2706