2737
2739
عنوان

بچم تازه بیست روزش شده،عصبی شدم زدمش😭😭دارم از غصه دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2952 بازدید | 117 پست

سخته اما خیلی تمرین کن و بزار از هر دو سینه بخوره.ناراحت نباش شیر خشک کامل سیرش میکنه بعضی مادرا شیرشون بهرش کمه .

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
مادرشوت غلط کرد.من سر دخترم خودش سینه نگرفت هررررررکاری کردم اونام هی ور ور میکردن آخر سرم گفتم اصلن ...

خودشون میبینن چقد دارم تلاش میکنم اخر سرم حرفایی میزنن ک ادم واقعا زورش میاد..

همش میگه پسر من نداره شیر خشک بخره و این حرفا..انقد همه دارن از هزینه شیر خشک میگن ک واقعا ترسیدم از الان..اخه حقوق مارو الان چن ماهه ک درست نمیدن و دیر ب دیر و کم میدن ب این خاطر خیلیییییییییی ناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه مشکلی داره شیر خشک دادن ک میگی ناراحتم؟؟مگه دست خودته؟

وقتی خودت تنهایی شیر خشک بده پیش مادرشوهرتی شیر خودتو بده چیزاای مقوی ک شیر زیاد میکنه بخوره مثل جوشونده تخم شوید و چیزای گرم خودتو تقویت کن 

اگه بچه زیاد بی تابی میکنه یا حس میکنی دل درد داره بهش ترنجبین بده خیلیی خوبه آرومش میکنه خوابش میکنه

ای خاک بر سرت کننن

ای خاک

شما یه مریض روانی هستید

بیچاره بدبخت اون بچه طفل معصوم

بهتره بری پیش روانشناس

بچه ۲۰ روزه چه میفهمه

نهایت تاسف داره مادری مثل تو داره

البته پوزش

لطفا برای تحصیل و هدفم در آینده برام یه صلوات کوچیک بفرستید😊❤👌
2728
حرف اطرافیان خصوصا مادرشوهرم اینا خیلی داره اذیتم میکنه ک میگن خودت تنبلی و اینا حوصله شیردادن نداری ...

ای خدااااا لععععنت کنه اون آدماییو که شرایط طرفشون رونمیفهمن چقد خرن انقدددر من بخاطر این مسائل ضربه خوردمممم

آخه زن خودش تازه زاییده میاین رو مخش راه هم میرین؟

چرامیزاری بیان پیشت؟؟؟

مادرشوت غلط کرد.من سر دخترم خودش سینه نگرفت هررررررکاری کردم اونام هی ور ور میکردن آخر سرم گفتم اصلن ...

دقیقا ،دختر منم سینه نگرفت، و از حق هم نگذریم منم از شیر دادن خوشم نمیومد اصلا  ،از این حالتی هم که بعضی از این خانم ها در هر مکان و زمانی سینه شون بیرون میندازن تا شیر بدن بدون رعایت ، یا کلا با رعایت حالت اش برام جالب نبود، دخترم نگرفت منم اصرار نکردم دیگران وقتی زیادی نظر میدادن قشنگ گفتم دوست ندارم شیر بدم ،

2740
حرف اطرافیان خصوصا مادرشوهرم اینا خیلی داره اذیتم میکنه ک میگن خودت تنبلی و اینا حوصله شیردادن نداری ...

بگو خودم بهتر از همه صلاح بچنو میخوام

خودم بهتر میتونم تصمیم بگیرم و اینکه چیکار کنم

مگه پول شیر خودشون بدن

بدم میاد واسه منم همیطور بود عزیزم شما کار خودتو بکن 

خودشون میبینن چقد دارم تلاش میکنم اخر سرم حرفایی میزنن ک ادم واقعا زورش میاد.. همش میگه پسر من ندار ...

دوستم بچه من شیر خشکی بود زیاد هم میخورد عاشق شیر بود نهایتش ماهی ۱۱ تا ۱۲ قوطی شیر میخواد

به مادر شوهرت بگو شما غصه زندگی مارو نخور از چیزای دیگمون میزنیم بچمون رو گشنه نگه نمیداریم

والا ببخشید میگم شما هم با این مدل حرف زدن دست کمی از اسنارتر نداری!!!

گل من عزیز دلم اصلا دلم گرفت.

آخه مگه بچه ۲۰ روزه زدن داره

خیلی عصبی شدم

اصلا شما بگو

ای خاک بر سرت کننن ای خاک شما یه مریض روانی هستید بیچاره بدبخت اون بچه طفل معصوم بهتره بری پیش ر ...

هرچی میخوای میگی بعد میگی پوزش

آفرین

شما از افسرردگی بارداری چیزی میدونی؟

بعضیا بیمار میشن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
هرچی میخوای میگی بعد میگی پوزش آفرین شما از افسرردگی بارداری چیزی میدونی؟ بعضیا بیمار میشن

تو پست قبلیم گفتم

2706