2733
2734
عنوان

بچم تازه بیست روزش شده،عصبی شدم زدمش😭😭دارم از غصه دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2952 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اشتباه نکن منم از این غلط زیادی که با مادر شوهرم  عین مادر باشمو رفت و امد کنم کردم داشتم ...

اونا نیومدن پیش من..من پاشدم رفتم اونجا چن روزم موندم..ب خاطر شرایط خونشون و‌گرما نتونستم بیشتر بمونم..

باز اومدم خونه مادرم اینا اگه بدونین شوهرمو چیکار کرد..

ب مامانم زنگ‌زد کلی حرف زد..

شوهر بیچارمو خورد جوری ک داره بهم اصرار میکنه دوبار برگرد برو چن روز پیششون..

اونا نیومدن پیش من..من پاشدم رفتم اونجا چن روزم موندم..ب خاطر شرایط خونشون و‌گرما نتونستم بیشتر بمون ...

نرو بابا بزتر هر چی میخوان بگن من اوایل خیلی حرص میخوردم‌که چرا اینقدر پشتم جرف میزنن یا توقع نا بجا دارم ولی تصمیم گرفتم با محبت شوهرمو بکشونم طرف خودم و واقعا کم کم داره جواب میده دختر خوب حتی خونه مادرتم نباید بری اونا باید بیان خونت کمکت ولی حالام چشمو گوشت ببند به بچه اصلا شیر خشک بده فعلا ضعف اعصاب داری مبخوای اینجوری پیش بری از اینم ضعیف تر میشی غصه پولو نخور خدا خودش حوتسش هست روزیه شیر خشک اونم میرسونه بخدا هر چی بیشتر رعایت کنی خدام کمتر بهتون‌میده هر چند که یه شیر خشک دادن با وجود این اعصابت در حال حاضر جزو واجباته نه زیر پا گذاشتن رعایت پول همسر 

2731
نرو بابا بزتر هر چی میخوان بگن من اوایل خیلی حرص میخوردم‌که چرا اینقدر پشتم جرف میزنن یا توقع نا بجا ...

ومورد بعد اینکه الان دلت نمیاد شیر خشک بدی اگه اعصاب اینقدر بهت فشار بیاره خودت احتیاج به قرصای گرونو قویه اعصاب پیدا کنی چی یا بچرو چنان بزنی راهی بیمارستان شه خرج بیمارستان بدید چی به جای رعدیت بی جا برای راحتی اعصاب خودت اقدام کن 

حرف اطرافیان خصوصا مادرشوهرم اینا خیلی داره اذیتم میکنه ک میگن خودت تنبلی و اینا حوصله شیردادن نداری ...

ریلکس ریلکس ریلکستر😊

عزیزم اخه اون کوچولو مگه حرفاتو متوجه میشه که سرش،داد میکشی؟

اینجوری فقط حنجره خودت اسیب میبینه و دادزدن فایده نداره

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
حرف اطرافیان خصوصا مادرشوهرم اینا خیلی داره اذیتم میکنه ک میگن خودت تنبلی و اینا حوصله شیردادن نداری ...

اونا رو بزن بچه رو چکار داری بهشون بگوصلاح مملکت خویش خسروان دانند یعنی زر مفت نزنید به شما ربطی نداره از اون بخوای فشار اطرافیان و خانواده شوهرت سر بچه دربیاری بچه به سن بلوغ نرسیده افسرده میشه هیچ وقتم نمیتونه نسل سالمی تحویل جامعه بده تازه این در صورتی که از خونه فرار نکنه و معتاد نشه

تو فقط به بچه فکر کن 

هر مدلی باشی یه چیز میگن 

برای آرامشت سوره والعصر زیاد بخون

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2740
منظور از زدن ینی اینکه سرش رو یه ذره فشار دادم از عصبانیت    

اخی    نکن  دیگه تور خدا     اه اعصابمو خورد کردی       این دفعه عصبی بودی و گذشت دیگه نکن    آخه اون چی میفهمه الان 

😐😐😐

وای خدا چ پست بدی

الهی بگردم بچه بیست روزه...

طفلی اون بچه ک پناهش شمایی

به خاطر شیر...

یه مادر برای بچه بیست روزه به غیر شیر چه کار دیگه ای داره،؟!

نمیدونم. دلم براش سوخت..

مطمینم خودتم انتظار نداشتی کسی در جواب پستت بگه اشکال نداره فدای سرت

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید