2737
2734

خانما شیر خودمو میخوره اما سیر نمیشه..منم مجبورم شیر خشک بدم و از این بابت خیلی ناراحتم..

در ضمن یکی از سینه هامو اصلاااا نمیگیره..

نمیدونم چیکار کنم اصن

بچه 20 روزه زدی

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه بیست روزه😰

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
2731

چرا زدیش قشنگم . اون بچه اصلا جونی برا کتک خوردن داره . خب گشنه است بلد نیست بیاد حرف بزنه یا از یه سینه خوردن براش راحتره . الهی عزیزم 🌷🌷🌷

میدونم  سخته خودت هم اذیت میشی اما از شما انتظار میره صبور تر باشی . بچه مظلومه و شما مادر .خدا حفظتون کنه

2738

نمیدونم خداچرابه بعضیا بچه میده

یکیش هم دختر خودم😐

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

وای خدای من چیکار کردی بچه ی ۲۰ روزه چی داره که بخوای بزنیش عزیزم 

شما احتمالا افسردگی بعد از زایمان داری یه دکتر برو حتما 

درسته الان شرایط سختی داری ولی سعی کن از مادر یا مادرشوهرت یا کس دیگه ای حتما تو امور بچه داری کمک بگیری تا یه کم شرایط روحیت بهتر بشه 

خدایا شکرتتتتتتت 
2706