2737
2734
عنوان

بچم تازه بیست روزش شده،عصبی شدم زدمش😭😭دارم از غصه دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2952 بازدید | 117 پست
آخی عزیزم .بخدا تقصیر تونیست بعد زایممان همه اینطور میشیم اطرافیان بیشعور باید درک کنن.مثلن من مادرش ...

اره الان خونواده شوهر منم همین حرفارو دارن میزنن..همش میگه وای بدبخت پسرم از کجا بیاره شیر خشک بخره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودشون میبینن چقد دارم تلاش میکنم اخر سرم حرفایی میزنن ک ادم واقعا زورش میاد.. همش میگه پسر من ندار ...

باشو۶رت حرف بزن مادر شوهرت اینارو راه نده واجب نیست اونا باشن اصلا اصلا از امروز از عمد شیر نده بگو نمیتونم توانشو ندارم به کسی مربوط نیست این بین دوراهی داره دیونت میکنه

صبوري كن 

اون سينه اي ك نميخوره شيرشو با دست فشار بده بريز تو قاشق يا سرنگ بهش بده بخوره نهايتا اگه سير نشد روزي دو مرتبه شير خشك بده بهش ب حرف كسي هم اهميت نده 

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
سه و نیمه

عزیزم دعاتون میکنم

ببین حوشگلم خودتو سرزنش نکن

و نذار کسی اعصابتو بهم بریزه و روزای قشنگتو خراب کنه

خدا بزرگه عزیزم

هر آنکس که دندان دهد نان دهد

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

سرشو فشار نده شیر دونش میترکه خدای نکرده ‌.بچه شیر دادن قلق داره باید باهاش ور بری .حتما سر سینه هات بزرگه تو دهنش جا نمیشه یا سوراخش کوره یکم باهاش ور برو هی دهنش کن کم کم میگیره اون کامش خسته میشه هنوز نمتونه بوخوره 

2740
ماهی ۱۱ ۱۲ تا قوطی؟؟عزیزم چه خببببره ؟؟خیلی هم ک بخوره نهایت ماهی دو قوطی

عزیزم ماهی دوتا چیزی نیست که، دختر من هر ۳ روز یه شیرخشک میخوره، ماهی ۱۰ تا، متاسفانه چون بد غذاست،  و دکتر هم گفته تا دو سالگی هیچ اصراری به غذا خوردن نکن، 

عزیزم .. همه اوایل شیرشون کمه .. هر چقدر شیر خشک بدی شیرخودت کمتر میشه .. بچه سیر میشه با همون یکم ش ...

نه خب پسر من فقط وقتی گشنشه گریه میکنه..حتی اگه دو ساعتم شیر خودمو بخوره اخرشم سیر نمیشه..خیلی کلافم

2706