2410
2553
عنوان

بچم تازه بیست روزش شده،عصبی شدم زدمش😭😭دارم از غصه دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2952 بازدید | 117 پست
دوستم بچه من شیر خشکی بود زیاد هم میخورد عاشق شیر بود نهایتش ماهی ۱۱ تا ۱۲ قوطی شیر میخواد به مادر ...

ماهی ۱۱ ۱۲ تا قوطی؟؟عزیزم چه خببببره ؟؟خیلی هم ک بخوره نهایت ماهی دو قوطی

گل من عزیز دلم اصلا دلم گرفت. آخه مگه بچه ۲۰ روزه زدن داره خیلی عصبی شدم اصلا شما بگو

اونم یهو خیلی عصبی شده

دقیفا مثل شما

یکم خوددار باشید

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خودشون میبینن چقد دارم تلاش میکنم اخر سرم حرفایی میزنن ک ادم واقعا زورش میاد.. همش میگه پسر من ندار ...

آخی عزیزم .بخدا تقصیر تونیست بعد زایممان همه اینطور میشیم اطرافیان بیشعور باید درک کنن.مثلن من مادرشوهرم الان که دختررم نزدیک۶سالشه میگه خودت از عمد بهش شیر ندادی🙄

هرچی میخوای میگی بعد میگی پوزش آفرین شما از افسرردگی بارداری چیزی میدونی؟ بعضیا بیمار میشن

آخه واقعا ناراحت کننده اس

لطفا برای تحصیل و هدفم در آینده برام یه صلوات کوچیک بفرستید😊❤👌
2720
ای خاک بر سرت کننن ای خاک شما یه مریض روانی هستید بیچاره بدبخت اون بچه طفل معصوم بهتره بری پیش ر ...

عزیزم شما خودت الان مثلا خیلی بهتری؟؟؟ هیچ میدونی فشار بعد زایمان چقدر سخت ؟؟ شاید شما تجربه نکردی، والله ادب و نزاکت هم خوب چیزی ،انقدر راحت آدم دهنش باز کنه بی احترامی کنه

خودشون میبینن چقد دارم تلاش میکنم اخر سرم حرفایی میزنن ک ادم واقعا زورش میاد.. همش میگه پسر من ندار ...

چقدر بود حقوقتون؟

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2714
ماهی ۱۱ ۱۲ تا قوطی؟؟عزیزم چه خببببره ؟؟خیلی هم ک بخوره نهایت ماهی دو قوطی

بچه ۱ ماهه که مدام فقط شیر خشک میخوره دو قوطی؟!شما احتمالا بچه هایی رو منظورتونه که کنار شیر مادر شبر خشک میخورن.پسر من کاملا شبر خشک میخورد

عزیزم شما خودت الان مثلا خیلی بهتری؟؟؟ هیچ میدونی فشار بعد زایمان چقدر سخت ؟؟ شاید شما تجربه نکردی، ...

بازهم ببخشید

لطفا برای تحصیل و هدفم در آینده برام یه صلوات کوچیک بفرستید😊❤👌
حرف اطرافیان خصوصا مادرشوهرم اینا خیلی داره اذیتم میکنه ک میگن خودت تنبلی و اینا حوصله شیردادن نداری ...

ببین تو اینقدر عصبی هستی اصلا شیرتو بهش نده اونم عصبی میکنی چون شیرت شیر ارازه فک کنم

حرف اطرافیان خصوصا مادرشوهرم اینا خیلی داره اذیتم میکنه ک میگن خودت تنبلی و اینا حوصله شیردادن نداری ...

عزیزم .. همه اوایل شیرشون کمه .. هر چقدر شیر خشک بدی شیرخودت کمتر میشه .. بچه سیر میشه با همون یکم شیر. فقط عاشق مادرشه دوست داره تا صبح بمکه .‌ 🥺🥺🥺🥺تحمل کن مادری کردن سخته .. خودتم ابگوشت و غذاهای آبدار و مقوی بخور .. منم اوایل شیرم کم بود ..چند بار شیر خشک دادم . دیدم داره کمتر میشه . قطع کردم  شیر خشک و

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2706