2733
2734
عنوان

مامانم شوهرم نمیده😕

2506 بازدید | 146 پست

با یکی دوستم خیلی دوستش دارم من ۲۱سالمه ایشون۲۲. امشب خواستم ببینم مامانم نظرش چیه گفتم مامان یکی باشه اخلاقش خیلی خوب باشه پولدارم باشه ولی یکم لاغرباشه و غریبه باشه خوبه بنظرت یا بد؟

گفت ازین فکرا نکن حالاحالاها شوهرت نمیدیم😕خیلیم جدی گف😕

دوسپسرم خیلییییی باهام خوش رفتاره خیلی. نازکتر از گل بهم نمیگه. موقعیت اجتماعیشم خیلی خوبه. تنهامشکلی ک هست اینه ک مال ی کشور دیگه س ولی اینجاساکن شده خیلی بعید میدونم مامانم منو ب ی غیرایرانی شوهر بده.(نمیگم کدوم کشور ممکنه احرازهویت بشم🙊😅)ازکشورهای دوروبر خودمونه. مشکل دگ اینکه خیلی لاغره. ولی من بشدت راضیم از طرز رفتارش بامن. خدایا من این کیس رو چجوری ب خونوادم معرفی کنم اونم تو این سن🤦‍♀️😭😭

حس بدی دارم نمی دونم چرا 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زود نیس؟

خواهش میکنم هرکس رو دیدید بهش روحیه بدید،بگید اوضاع درست میشه،خاطره بامزه بگید به هم،باهم حرف بزنید.به دوستاتون زنگ بزنید بی دلیل بهشون چرت و پرت بگید،به هم کادو بدید،همدیگه رو خوشحال کنید...تا اطلاع ثانوی با کسی بد حرف نزنید،واقعا احتیاج داریم افسرده نباشیم،هممون با هم.
2740

افغانستان 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

مادر صلاح شمارو میخوان عزیزم.مطمئن باش🙂به هر جهت امیدوارم بخت بلندی داشته باشی.💜

خانومایی که میخوان لاغر و خوش اندام بشن درخواست دوستی بدین که راهنمائیتون کنم عزیزان🌸💜

هرچی قسمتته 

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )