2737
2734
عنوان

مامانم شوهرم نمیده😕

| مشاهده متن کامل بحث + 2506 بازدید | 146 پست
بخاطر اینکه خودتون بچه اید  حالا یه دختر 20 ساله خیلی بچه نیست ولی یه پسر 22 ساله اصلا نوز ...

اینو قبول دارم😂😂😂😂واقعا بچه س. واقعا. ولی همین خوبه دیگه. مرد باید خنگ باشه تا قدرت دست ما خانوما باشه. واویلا ازون روزی ک مرد حالیش بشه و بخواد اقابالاسر بشه🤦‍♀️🤦‍♀️

منظور بدی نداشتم ولی کدوم خانواده ای دخترش یا پسرش رو میذاره که با یه افغان ازدواج کنه.متاسفانه توی ...

افغان خوب ندیدی تو زندگیت

تورو خدا دست بردارید از این تفکر نژاد پرستانه

یک افغان عزیز اینجا این حرف رو بخونه چقدر ناراحت میشه

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو قبول دارم😂😂😂😂واقعا بچه س. واقعا. ولی همین خوبه دیگه. مرد باید خنگ باشه تا قدرت دست ما خانوم ...

روحیات ادم ها متفاوته 

من با شوهرم 13 سال اختلاف سنی داریم 

با این حال بهضی موقع بچه بازیش اذیتم می کنه 

همیشه می گم وای به حال خانمایی که با فاصله سنی کمن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
ولمون کنا پسر باید ی پره گوشت تو بدنش باشه مرد باید پولدار باشه سفید وکمی چاق🤪😂

بعد بزنه از دهنت خون بیاد تا دگ ازین مشاوره ها ندی😏😒 مهم اخلاقه عزیزم

میشه برا حاجتم یک دونه صلوات بفرستی.میدونم فرستادی ممنون
مگه هر پسر چاقی ادمو کتک میزنه؟😂 لاغرا نمیتونن بزنن؟

خو از حرصم گفتم باید ب سلیقهدهم احترام بزاریم این میخواد کمکش کنیم ن ک نظر بدیم😒😂

2738
خو از حرصم گفتم باید ب سلیقهدهم احترام بزاریم این میخواد کمکش کنیم ن ک نظر بدیم😒😂

حرص نداشته باش واسه جنبه فان گفتم

کمکی ک از دستم برمیومد این بود دیگه وگرنه با ۱۰۰ تا پسر عرب نبودم ک نظر بدم🙄

حرص نداشته باش واسه جنبه فان گفتم کمکی ک از دستم برمیومد این بود دیگه وگرنه با ۱۰۰ تا پسر عرب نبودم ...

باش باش زخم زبون نزن کسی گفته زبونت مث چی میمونه