2733
2739

من خیلیییی ارومم خیلیی اصلا اهل بحث کردن وکش دادن مسائل نیستم خیلییی صبورم بچه بودم خیلی حرف گوش کن بودم

شوهرمم خیلییییییییییییییی ارومه وصبوروحرف گوش کن 

ماهردوکم حرفیم وخیلی درونگرا

جو خونمون خیلیییی اروم درصلح وصفاومحبته 

شرایط گفتم بدونیدهمه چیزنرماله

حالاترکیب مادوتا

وای خدایا...دخترم!!!

اندازه همه عمرم باهام بحث کرده 

ازصبح که پامیشه هیچ کاری وراحت انجام نمیده 

ازصبح تاپامیشه شروع میکنه گریههههههههه 

بعدکلی قربون صدقه بیخیال گریه کردن میشه 

۱ملیون باربایدبگم تابره دستشویی 

بامحبت جایزه هیچ جورههههه گوش نمیده

بروعزیزم 

نمیرمد

گریهههههههه 

جیغغغ

گل قشنگم برو زودی بیا 

گریهههههه 

بعدش سرصبحانه 

به شدت بدغذاس

همون اول تامیبینه اونقدرگریه میکنه تاکبودمیشه بایه بدبختی باخواهش التماس ۳تالقمه میخوره

بعدبرای نهارهمیناتکرارمیشن 

بعددستشویی 

بعدمیان وعده

تاشب ماسرهمه چی بحث داریم 

خسته شدم 

عصبیم کرده 

به خداقبل بچه داریم چقدرخوش بودم ناشکری نمیکنم ولی روز خوش ندیدم 

هرادمی ومیبینه جیغغ که بره نمی خوام ببینمش 

حتی مامانم اینا 

مدام نق نق نق کلا ناراحته نمیدونم چرا

خدایاپیرشدم نزدیک۳سالشه 

حس میکنم ۳۰سال گذشت بچه درین حدبدقلق به عمرم ندیدم 

رفتیم پارسال پاییز مسافرت کاری باهامون کردکه توفرودگاه نشستیم زارزارگریه کردیم ازدستش 

اینم بگم باهوشه همه چی بلده راحت حرف میزنه شعرمیخونه همه کاراشوخودش میکنه کلاهمه چی بلده رنگ هارواسم میوه هاغذاها 

من چون ارومم نمیتونم بداخلاقی کنم باهاش حس میکنم بیشترسواستفاده میکنه 

کرونای لامصبم تموم نمیشه ببرمش مشاوره

به خداداداش وزن داداشم مدام دعوای ناجوردارن دوتابچه داره به حدی خوش رووشادن دخترمن انگار روزی ۱۰باراز دست نامردی کتک میخوره اینقدرپیله وبداخلاقه 

سرهمه چیییی بایدکلیییییییی خودموخفه کنم تاانجام بده 

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  

ییییییییییییی

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

به خدامن خیلی صبورم هرکی میبینتش میگه وای خدابهت صبربده

مابودیم تاالان ده بارزده بودیمش من دلم نمیاد چیزی بگم بهش ولی خسته شدم پیرم کرد

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودموشوهرم درخوشی مطلق بودیم الان ازوقتی بچه دارشدیم ۱روزشادنگذشت 

ببرش پیش روانشناس کودک راهکار میده

می خواستم ببرم مهدکه کروناشد 

کرونادرس شه حتمامیبرم دلم میخوادبمیرم دیگه

باید تحمل کنی تا سال دیگه همینه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی

ببخشید اسی جان از بچه دار شدن ترسیدم راستش ..

میگم حالا با رعایت نکات بهداشتی نمیتونید برید مشاوره؟

یا مثلا مشاوره مشاوره های آنلاین و تلفنی هم میشه مثلا دکتر هلاکویی برنامه رازها و نیازها؟؟

خدایا شکرت 🍃                                    
2740
ببخشید اسی جان از بچه دار شدن ترسیدم راستش .. میگم حالا با رعایت نکات بهداشتی نمیتونید برید مشاوره؟ ...

چمیدونم اخه خواهرم گرفت کروناخیلی زجرکشیدچشمم ترسیده

آخی  من و شوهرمم خوبیم با هم  همه چی ارومه حس میکنم بچه بیاد بدبخت میشم میترسم😁

شانس گند منه به خدا

همه کم آوردیم . منم پسرم ۳ سالشه . همش دستور می ده . بیچاره ها تقصیر ندارن ‌. تو خونه زندونی شدن . مدارا کن . دکتر ش می گفت . اگر دیدین سرش رو می کوبه زمین واینستین نگاه کنین منطقه رو ترک کنین . از کارهاشون هم حتی پشت تلفن برای کسی تعریف نکنین . می گه وقتی می گین می فهمن بدتر می کنن . ولی منم نمی تونم گهگاه پشت تلفن واسه خواهرم یا مادرم از بلاهایی که سرم میاره تعریف می کنم