2737
2739
عنوان

خسته شدم از بحث کردناولجبازی های دخترم...

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 89 پست
به خدامن خیلی صبورم هرکی میبینتش میگه وای خدابهت صبربده مابودیم تاالان ده بارزده بودیمش من دلم نمیا ...

متاسفانه مردمم فک میکنن از تربیت بده

از خودم ناراحتم که چقد اطرافیانمو این مدلی قضاوت کردم 😣

خدایا شکرت 🍃                                    
روشتو عوض کن یه مدت کم محلی کن و اصرار نکن برا هرچیزی ،خودش خسته میشه 

اوه اوه وای ازوقتی که کم محلی کنی 

این کاروکردم همسایه هاگفتن باباسرسام گرفتیم ازصدای جیغاش

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترمن وقتی به یه چی اصرارمیکنه مثلامیگه من بایدشکلات بخورم میگم نه امروز زیادخوردی بازمیگه نه می خوام منم میدم دستش بهش میگم‌باشه بخورولی وقتی دردت گرفت پیش من نیای وگریه نکنی که کاری ازم برنمیادنمی خوره دیگه

همه کم آوردیم . منم پسرم ۳ سالشه . همش دستور می ده . بیچاره ها تقصیر ندارن ‌. تو خونه زندونی شدن . م ...

چرا اینجوریه؟ دکترش نگفته؟

خدایا شکرت 🍃                                    
2728
متاسفانه مردمم فک میکنن از تربیت بده از خودم ناراحتم که چقد اطرافیانمو این مدلی قضاوت کردم 😣

خداشاهده ازروزاول دنیااومدنش عذابم داده 

شیررنمیخورد ازطعم شیربیزاربود 

مگه میشه؟؟؟؟؟

هیچ نوع شیری 

خدایاخودت میدونی چقدراذیت شدم فقط

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  
اوه اوه وای ازوقتی که کم محلی کنی  این کاروکردم همسایه هاگفتن باباسرسام گرفتیم ازصدای جیغاش

ببخشید ولی اینکاراش احتمالا یه منشا روحی روانی داره

خدایا شکرت 🍃                                    
اوه اوه وای ازوقتی که کم محلی کنی  این کاروکردم همسایه هاگفتن باباسرسام گرفتیم ازصدای جیغاش

وای  احساس میکنم رو دادین بهش درسته بچس اما نبایدازجیغ وگریه برای خواسته هاش استفاده کنه ،وای بچه داری سخته

چمیدونم اخه خواهرم گرفت کروناخیلی زجرکشیدچشمم ترسیده

شما خودتون آرومین  و احتمالا خیلی منظم انتظار دارین دخترتون مثل خودتون باشه   اما

همیشه اینطور نمیشه   پس

ی مدت بجای نصیحت و اصرار به کار درست  بی توجهی کنید نه اینکه کنارش بگذارین با نگاه با سکوت به رفتار بد عکس العمل نشون بدین

و کار خوبش رو با لبخند نه تشویق زیاد

کمتر باهاش بحث کنید بگذارین خودش هم تجربه کنه

2740
دخترمن وقتی به یه چی اصرارمیکنه مثلامیگه من بایدشکلات بخورم میگم نه امروز زیادخوردی بازمیگه نه می خو ...

اون منطقیه عزیزم 

این اصلانمیذاره حرف بزنی یک روند جیغ میزنه 

خداشاهده من به عمرم جیغ نزدم 

اصلااین بچه تاالان مشکلی ندیده که انقدرعصبیه وای به حال بزرگتریاش

ببخشید ولی اینکاراش احتمالا یه منشا روحی روانی داره

مطمئنم همینه شک ندارم

گاهی تئوری های روانشناسا فقط درحده کتای عملی وخوبه توجه بیش ازاندازه به بچه ها اوناروپررو وبی ادب کرده گاهی بی محلی وقهرکردن وبی توجهی به خواسته هاشون موثرتره مادرخوب مادری نیست که همش بگه چشم ونذاره بچش گریه کنه محکم وقوی باش اون میبینه درمقابلش کم میاری خودشم بیشتراذیت میشه

اشکال نداره بگذارین جیغ بزنه شما جاتون رو عوض کنید و خودتون رو مشغول ی کاری بکنید و خیلی آروم انگار اتفاقی نیافتاده چند کلمه حرف بزنید و تمام

ازش توضیح نخواین و سعی نکنید قانع کنید  وقتی آروم شد برین طرفش