2733
2739
عنوان

وسایل ارایشی خریدمممممم✨😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 87030 بازدید | 731 پست
اسی جون موس چه کاربردی داره ممنون میشم جوابم و بدی 😍😘

عزیزم موس صورت ب عنوان کرم پودر استفاده میشه ک از کرم پودر سبک تره و دیدی کرم پودرا میماسن بیشتریا؟ موس نمیماسه اصلا، 

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه هیچ...! 
@شادترین_دخترغمگین ‍ ❤عزیز دلم لوازم ارایشی نه هااا اما یسری ماسک و ابرسان و ویتامین خوب معرفی میکن ...

عزیزم درخواست بده پیوی راهنماییت میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست دارم زیر ابزوهام اینجوری بشه باید چی بزنم بلد نبستم اگه میدونین بهم بگین ممنون میشم

اول کانسیلر، بعد پلت سایه ابرو و قلم شماره 2 مک

بعله عزیزم پرایمر رنگی بنی فیت 38 ت  فارسالی هم هست 44ت

خیلی ممنونم فقط کیفیتشون چی خوب هست؟؟ بعد به عنوان تثبیت کننده کرم هم میشه ازش استفاده کرد؟؟ 

لطفا برای رسیدن به آرزوم یه صلوات برام بفرستید😍❤️🙏
2731
خیلی ممنونم فقط کیفیتشون چی خوب هست؟؟ بعد به عنوان تثبیت کننده کرم هم میشه ازش استفاده کرد؟؟ 

ن عزیزم نمیشه برای تثبیت کرمت حتما از فیکساتور استفاده کن، خود پرایمر بنی رو هم میتونی ب تنهایی بدون کرم استفاده کنی چون رنگیه عزیزم

2738
بی رنگ عزیزم  بعد اصلا هم سفید نمیکنه خیلی عالیه سبک هم هست👌🏼

مرسی گلم 😘

تا الان خیلییییی کرم گرفتم هیچ کدوم به پوستم نساختن 

ان شاءالله این یکی خوب باشه😊

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤                       
ممنون ان شاالله ریزش موهای منم کنترل بشه پایدار سلامت باشید

قربون شما همچنین.انشاءالله ک بسازه براتون💋❤

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
اگه تو عکسی پیدا گردی که به اسمم بیاد چشم عوض میکنم😂😐👌

چشمت بی بلا میگردم برات پیدا میکنم خوشگل.💖🤭

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
چشمت بی بلا میگردم برات پیدا میکنم خوشگل.💖🤭

😂❤

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
زدم برات،انداختیم تو رو دربایستی😃

قربان یوووو💖❤❤💋

😂❤

عشقم یکم فکر کردم دیدم هر جور صلاحته🤭🤭🤭🤭

اول کانسیلر، بعد پلت سایه ابرو و قلم شماره 2 مک

خانمی ممنون وقت گذاشتی وبهم توصیح دادی ازت ممنونم ❤️🌷💞

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2706