2733
2739
عنوان

وسایل ارایشی خریدمممممم✨😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 87029 بازدید | 731 پست
قربون شما همچنین.انشاءالله ک بسازه براتون💋❤

😍😙

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعله عزیزم پرایمر رنگی بنی فیت 38 ت  فارسالی هم هست 44ت

سلام گلم مرسی بابت تاپیک خوبت من ازونام که خیلی لوازم آرایش نمیگیرم بیشتروقتام چون نمیشناسم.اینجا خیلی خوبه فقط خداکنه نترکه.

گلم میخوام کرم پودر دوسه بگیرم.ازکجا بفهمم اصله ؟

2731
سلام گلم مرسی بابت تاپیک خوبت من ازونام که خیلی لوازم آرایش نمیگیرم بیشتروقتام چون نمیشناسم.اینجا خی ...

کرم‌پودر دوسه اصل خیییلی سخت گیرت میادیه‌نمونش هست از بلند دوسه ک روش نوشته all day mineral و توی بسته بندی مات هم هست و هفته رنگ داره اگه یه رنگی غیر اینا دیدی صددرصد فیکه،بعد حتما بوش کن‌اگه بی بو بود اصله،اگه خواستی درخواست بده بیشتر راهنمایی میکنم

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه هیچ...! 
راستی عزیزم چه مدلیش خوبه؟کرم پودر دوسه ساتین داره وغیره؟

اره عزیزم‌مدلای مختلف  داره،من 

All they mineral 

استفاده‌کردم نسبت ب‌بقیش تناژ نخودی نداره و خیلی راحت فید‌میشه

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه هیچ...! 
2738